Ο Γιάχος στην Πάτρα
- Written by
- Published in ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ
- 0 comments
Οι διαιτητές των αγώνων στην πρεμιέρα της 2ης φάσης του Κυπέλλου.
Τους ορισμούς των διαιτητών για την 1η αγωνιστική της 2ης φάσης του Κυπέλλου ανακοίνωσε την Παρασκευή (19/09) η ΕΠΟ. Αναλυτικά:
1ος όμιλος
Πανιώνιος – Φωστήρας (Τετάρτη 24/09, 19:00 - Νέας Σμύρνης)
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)
Παναχαϊκή – Ολυμπιακός (Τρίτη 23/09, 19:00 - Παμπελοποννησιακό)
Διαιτητής: Γιάχος (Χίου)
Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας), Γκάγκας (Λάρισας)
2ος όμιλος
ΠΑΣ Γιάννινα – Κέρκυρα (Πέμπτη 25/09, 16:30 - Ζωσιμάδες)
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Γεωργιάδης (Κοζάνης)
Απόλλων 1926 – ΠΑΟΚ (Πέμπτη 25/09, 19:00 - Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Μήτσιος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Ζυγούρης (Αιτ/νίας), Καραλής (Ηπείρου)
3ος όμιλος
Skoda Ξάνθη – Νίκη Βόλου (Τετάρτη 24/09, 16:30 - Ξάνθη Arena)
Διαιτητής: Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Πάτρας (Μακεδονίας)
Ζάκυνθος – ΟΦΗ (Τετάρτη 24/09, 16:30 - Δημ. Ζακύνθου)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Γεωργάκης (Ηπείρου), Βεργέτης (Αρκαδίας)
4ος όμιλος
Πλατανιάς – Εθνικός Σερρών (Τετάρτη 24/09, 16:30 - Περιβολίων)
Διαιτητής: Μήτση (Πειραιά)
Βοηθοί: Κοτζαμανίδης, Σινιοράκης (Πειραιά)
Ηρακλής – Λεβαδειακός (Τρίτη 23/09, 16:30 - Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Κύζας (Δράμας)
Βοηθοί: Κούλα Χασάν (Ξάνθης), Χατζηνάκος (Δράμας)
5ος όμιλος
Πανθρακικός – ΑΕΚ (Τετάρτη 24/09, 16:30 - Δημ. Κομοτηνής)
Διαιτητής: Θάνος (Γρεβενών)
Βοηθοί: Καραβασίλης (Καβάλας), Παπαδημητρίου (Λάρισας)
Ηρακλής Ψαχνών – Ατρόμητος (Τρίτη 23/09, 16:30 - Δημ. Ψαχνών)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κουρομπίλια, Πρέντζας (Δυτ. Αττικής)
6ος όμιλος
Βέροια – Ερμιονίδα (Τετάρτη 24/09, 16:30 - Στάδιο Βέροιας)
Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Λάζαρης (Καβάλας)
Απόλλων Σμύρνης – Εργοτέλης (Τετάρτη 24/09, 16:30 - «Γ. Καμάρας»)
Διαιτητής: Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)
Βοηθοί: Σταθόπουλος (Ηλείας), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
7ος όμιλος
ΑΕΛ Καλλονής – Τύρναβος (Τετάρτη 24/09, 16:30 - Δημ. Μυτιλήνης)
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Βάντσης (Δράμας), Μπουξμπάουμ (Ανατ. Αττικής)
Αιγινιακός – Αστέρας Τρίπολης (Τετάρτη 24/09, 16:30 - Δημ. Αιγινίου)
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κελάζογλου (Χαλκιδικής), Νταλούκας (Τρικάλων)
8ος όμιλος
Παναιτωλικός – ΑΟ Χανιά (Πέμπτη 25/09, 16:30 - Γήπ. Παναιτωλικού)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Δανέζης, Κουντουρέλης (Αθηνών)
Ολυμπιακός Βόλου – Παναθηναϊκός (Τετάρτη 24/09, 19:00 - ΕΑΚ Βόλου)
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Φραγκιαδάκης (Δωδ/νήσου)