• JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 69

Πεντάρα ο Αχαρναϊκός

Η ομάδα του Μενιδίου νίκησε με 5-2 το Νευροκόπι.

Το πρώτο του φιλικό ενόψει της νέας σεζόν έδωσε στη Δράμα ο Αχαρναϊκός. Η ομάδα του Γιώργου Βαζάκα νίκησε με 5-2, χάρη σε γκολ που σημείωσαν οι Κοντογουλίδης, Κολονέρος, Δημόπουλος, Καλαμιώτης και Γέσιτς.

Στο πρώτο ημίχρονο έπαιξαν οι: Παγούδης, Μωυσιάδης, Ζώνας, Νιάρος, Στουρνάρας, Ιορδανίδης, Λιαπάκης, Μανουσάκης, Κοντογουλίδης, Παπατόλιος, Ταμπάκης. Στο δεύτερο χρησιμοποιήθηκαν οι: Δημόπουλος, Μαγγίνας, Χριστόπουλος, Αθανασίου, Ιωαννίδης, Καλαμιώτης Γέσιτς, Κολονέρος, Καλογερόπουλος, Θεοδώρου, Ζωγράφος, Αθανασόπουλος, Χατζηκοσμάς και Ψύχος. Ανά 30λεπτο έπαιξαν οι τρεις τερματοφύλακες.
Σαφώς και το σύνολο έδειξε ότι θέλει ακόμα αρκετή δουλειά προτού φτάσει στο επιθυμητό στάδιο.

Last modified onΔευτέρα, 04 Αύγουστος 2014 12:36