LIVE Πανηλειακός - Παναχαϊκή 2-4

Παρακολουθήστε LIVE από το flnews.gr την εξέλιξη του αγώνα Πανηλειακός - Παναχαϊκή.

Λόγω τεχνικού προβλήματος η LIVE κάλυψη του αγώνα Πανηλειακός - Παναχαϊκή θα γίνει από εδώ...

Β' ΗΜΙΧΡΟΝΟ

90' Τέλος του αγώνα.

90'+5' ΚΟΚΚΙΝΗ (δεύτερη κίτρινη) για τον Χατζόγλου. Με εννέα οι γηπεδούχοι.

88' ΑΛΛΑΓΗ για τον Πανηλειακό. Στη θέση του Γεωργόπουλου ο Κυριακάκης.

87' ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα στον Χούσα.

86' Ο Μαρουκάκης χάνει μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή έπειτα από μπαλιά του Μπαλού που τον έβγαλε μόνο.

84' ΑΛΛΑΓΗ για τον Πανηλειακό. Στη θέση του Πούρνου ο Κωτάτης

84' ΑΛΛΑΓΗ για την Παναχαϊκή. Στη θέση του Χαρτσιά ο Κοντοχρήστος.

80' Κεφαλιά του Μαρουκάκη μετά από σέντρα του Πατινιώτη, η μπάλα άουτ.

77' Κεφαλιά του Γκαντιάγκα, η μπάλα άουτ.

74' ΓΚΟΛ 2-4! Ο Εμμανουήλ σεντράρει και ο Τσίτας μόνος με κεφαλιά σκοράρει για δεύτερη φορά.

72' Ο ρυθμός έχει πέσει, με τους Αχαιούς να κάνουν συντήρηση δυνάμεων.

64' ΑΛΛΑΓΗ για την Παναχαϊκή. Στη θέση του Ντα Κόστα ο Αναστασόπουλος.

61' ΓΚΟΛ 1-4! Ο Μπαλού γύρισε στον Πατινιώτη και αυτός με βολέ από αριστερά σκοράρει.

59' ΑΛΛΑΓΗ για την Παναχαϊκή. Στη θέση του Ασίγκμπα ο Χούσα.

56' ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα στον Μπουντόπουλο.

55' Ο Μπαλασάκης με διπλή επέμβαση σώζει την εστία του σε προσπάθεια του Μπαξεβάνου.

54' ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα στον Κάργα

49' ΓΚΟΛ 1-3! Κόρνερ του Ντα Κόστα, ο Μπαλού με κεφαλιά βρίσκει δίχτυα!

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

Α' ΗΜΙΧΡΟΝΟ

45' Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

45' ΓΚΟΛ 1-2! Η Παναχαϊκή φτάνει στην ανατροπή! Ο Γκίνης έπεσε για να αποκρούσει τη μπάλα σε σουτ του Μαρουκάκη και ο Στεργίδης με πλασέ σε κενή εστία την έστειλε στα δίχτυα!

36' ΓΚΟΛ 1-1! Ο Ντα Κόστα ευστοχεί από την άσπρη βούλα.

34' KOKKINH κάρτα (δεύτερη κίτρινη) στον Μαζιώτη. Με 10 ο Πανηλειακός. Έντονες διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους.

34' ΠΕΝΑΛΤΙ υπέρ της Παναχαϊκής σε ανατροπή του Στεργίδη έπειτα από μπαλιά του Μαρουκάκη!

31' Τετ α τετ του Στεργίδη με τον Γκίνη, ο ποδοσφαιριστής της Παναχαϊκής δεν μπορεί να πλασάρει καλά!

28' ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα στον Γραικό

22' ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα στον Χατζόγλου

20' Μετά το γκολ η Παναχαϊκή έχει ανεβάσει ταχύτητα και πιέζει για να «απαντήσει» γρήγορα.

20' Σουτ του Ντα Κόστα, η μπάλα πάνω από την εστία.

19' Γέμισμα του Ντα Κόστα, ο Γκίνης βγαίνει και μαζεύει τη μπάλα.

15' Ατομική προσπάθεια του Ντα Κόστα, έπειτα από κόντρες η μπάλα φτάνει στον Μαρουκάκη, όμως στο σουτ που έκανε οι Αχαιοί κερδίζουν κόρνερ.

12' ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα στον Μαζιώτη.

9' Δύο διαδοχικά κόρνερ έχει κερδίσει ο Πανηλειακός, αλλά αυτά περνούν ανεκμετάλλευτα.

1' ΓΚΟΛ 1-0! Ο Εμμανουήλ εκτελεί φάουλ από δεξιά και ο Τσίτας με κεφαλιά στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα εκμεταλλευόμενος την αδράνεια στην άμυνα των Αχαιών!

1' Έναρξη αγώνα.

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (Ηλίας Φυντάνης): Γκίνης, Γραικός, Αρμένης, Χατζόγλου, Μπαξεβάνος, Γεωργόπουλος (88' Κυριακάκης), Μαζιώτης, Εμμανουήλ, Τσίτας, Μπουντόπουλος, Πούρνος (84' Κωτάτης).

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (Δημήτρης Σπανός): Μπαλασάκης, Κάργας, Άλμπι, Πατινιώτης, Μπαλού, Γκαντιάγκα, Ντα Κόστα (64' Αναστασόπουλος), Χαρτσιάς (84' Κοντοχρήστος), Μαρουκάκης, Στεργίδης, Ασίγκμπα (59' Χούσα).

Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουτσόγιαννος (Αθηνών), Λάμιας (Μεσσηνίας)

Last modified onΔευτέρα, 08 Δεκέμβριος 2014 16:56