Χλωρός: «Όσο ζεις ελπίζεις»

Δεν τα παρατάει η Καβάλα σύμφωνα με τον Γιάννη Χλωρό, αναφορικά με την προσπάθεια για είσοδο στην επτάδα.

Ο μέσος των «Αργοναυτών» είπε μετά το ματς με την Καλλονή: «Είχαμε πολλές απουσίες, αλλά μέσα από πειθαρχημένη συμπεριφορά προσπαθήσαμε να πάρουμε ένα αποτέλεσμα. Στο πρώτο ημίχρονο πήγαμε καλά. Κρατήσαμε το 0-0. Στο δεύτερο υπήρξε ένα 15λεπτο που δεν ήμασταν καλοί, οπότε και δεχτήκαμε τα γκολ. Προσπαθήσαμε να αντιδράσουμε, μειώσαμε, είχαμε μια ευκαιρία στο τέλος.

Συγχαρητήρια στην Καλλονή, ήταν όντως καλύτερη. Εμείς μπορεί να μην πήραμε βαθμό, αλλά κερδίσαμε τους νεαρούς παίκτες, οι οποίοι είναι το μέλλον αυτής της ομάδας. Όσο ζεις ελπίζεις. Θα παλέψουμε όλα τα παιχνίδια, για να κερδίσουμε όσα μπορούμε.  Γίνεται πολύ ανταγωνιστικό πρωτάθλημα. Η Καλλονή είναι στον στόχο για απευθείας άνοδο, αλλά και άλλες ομάδες που παλεύουν γι' αυτό».

Last modified onΚυριακή, 14 Απρίλιος 2013 21:58