• JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 70

«Ακολουθεί καλύτερο πρόγραμμα»

Ο Κριστόφ Βαζέχα μίλησε για την προσπάθεια ανατροπής από το 2-0 και την συνέχεια που έχει θεωρητικά πιο εύκολα παιχνίδια για την Καλλιθέα.

Μια νίκη για να πάρει μπροστά η ομάδα χρειάζεται η Καλλιθέα κατά τον Κριστόφ Βαζέχα.«Μετά από έξι ματς χωρίς νίκη έπρεπε να παίξουμε διαφορετικά και να μπούμε στο παιχνίδι πιο επιθετικά. Ξεκινήσαμε με δύο καθαρούς επιθετικούς και δεν μας βγήκε. Κάναμε ίσως το χειρότερο ημίχρονο που έχουμε κάνει ποτέ. Δεν είναι εύκολο να γυρίσεις το παιχνίδι μετά από ένα σκορ που είναι στο 2-0.

Τα παιδιά έκαναν μεγάλη προσπάθεια στο δεύτερο ημίχρονο, πίεσαν μέχρι το τέλος για την ισοπαλία και δεχθήκαμε το τρίτο γκολ στο τέλος για να τελειώσουν όλα. Συνεχίζουμε, δεν χάθηκε τίποτε. Υπάρχουν αρκετά ματς μπροστά μας και θεωρητικά έχουμε εύκολο πρόγραμμα στη συνέχεια. Θα κάνουμε την προσπάθεια μας, να κερδίσουμε το παιχνίδι που έρχεται και η ομάδα να πάρει μπροστά».

Last modified onΚυριακή, 02 Φεβρουάριος 2014 22:39