Ήττα με νέες δοκιμές ο Γάζωρος

Η ομάδα των Σερρών ηττήθηκε από τον Ορφέα Ελευθερούπολης εκτός έδρας, με 1-0.

Προβλημάτισε ο Εθνικός Γαζώρου στο φιλικό με τον Ορφέα Ελευθερούπολης. Η ομάδα του Παναγιώτη Διλμπέρη σπατάλησε αρκετές ευκαιρίες και εντέλει γνώρισε την ήττα με 1-0. Ο κόουτς της ομάδας των Σερρών, εκτός από τους Χοσέ και Μουδούρογλου που δοκιμάζει τις τελευταίες ημέρες, χρησιμοποίησε την Κυριακή και τους Βάντεφ-Λαντίν, με τον πρώτο εκ των δύο να δοκιμάστηκε πρόσφατα και στη Δόξα Δράμας. Το γκολ για τους γηπεδούχους σημείωσε στο 29' ο Καραπατσιάς, ενώ για τον Γάζωρο δοκάρι είχε ο Αγγελακάς.

Για τον Εθνικό Γαζώρου Σερρών στο πρώτο ημίχρονο έπαιξαν οι: Παπαθανασίου, Γαλακτερός, Κοσμίδης (Νίρλας 34΄), Κατσαβάκης, Καπίας, Γεωργιάδης, Μπεκιάρης, Ναλμπάντης, Μουδούρογλου, Ζιγκερίδης, Βάντεφ.

Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν οι: Αποστολίδης, Κωνσταντινίδης, Αγγελακάς, Μουσικάκης, Χαριτίδης (Μερεσιώτης 64΄), Χοσέ, Παπάζογλου, Νίρλας, Καρυπίδης, Σαββίδης, Λαντίν.

Last modified onΚυριακή, 26 Αύγουστος 2012 22:44