Ήττα Ψαχνών από Λεβαδειακό

Η ομάδα της Εύβοιας έχασε με 4-0 από τον Λεβαδειακό.

Ο Ηρακλής Ψαχνών δεν μετρά παρά λίγες μέρες προπονήσεων και επομένως εξηγείται σε μεγάλο βαθμό η ήττα με 4-0 από τον Λεβαδειακό. Η ομάδα του Γιώργου Κούτση δεν μπόρεσε να προβάλει αντίσταση στους Βοιωτούς, οι οποίοι δίχως να φορτσάρουν ιδιαίτερα επικράτησαν. Το σκορ άνοιξε ο Μιλοσάβλιεφ με σουτ στο 7’, ενώ το 0-2 πέτυχε ο Ορτέγκα με ατομική ενέργεια στο 33’. Δύο λεπτά αργότερα ο Γουόρντεν πέτυχε το 0-3, ενώ το τελικό 0-4 πέτυχε ο Παππάς στο 88’.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ: Μελίσσας, Μπακομήτρος, Παλαιολόγος, Παπαδόπουλος, Κοτίτσας, Σικαλιάς, Πατσατζόγλου, Φουλάχ, Αγιάρνα, Μεντί. Φλίγκος. Έπαιξαν και οι: Ντούμας, Πολίτης, Μυλωνάς, Διλαβέρης, Στρατομήτρος, Ρόγκας, Γεωργόπουλος, Αργυρίου.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ: Μοσχονάς, Τομάς, Κώτσιος, Πρόγιτς, Μαχαίρας, Ζίτο, Κονέ, Γκόμεζ, Γουόρντεν, Μιλοσάβλιεφ, Ορτέγκα, ενώ στο β’ ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Στρατηλάτης, Παππάς, Γιάντσης, Αποστολόπουλος, Θέος, Μάγκας και Σκέμπης.

Last modified onΔευτέρα, 04 Αύγουστος 2014 22:55