• JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 64

Το πρώτο του χατ τρικ

Ο Μάρκος Μαραγκουδάκης σημείωσε το πρώτο χατ τρικ της καριέρας του.

Το πρόσωπο του αγώνα ΑΟ Χανιά - Ηρακλής δεν είναι άλλο από τον Μάρκο Μαραγκουδάκη. Από το πρώτο ημίχρονο ο έμπειρος επιθετικός είχε σημειώσει χατ τρικ, κάτι που δεν είχε καταφέρει ξανά στην επαγγελματική του καριέρα και στα 223 ματς που είχε σε όλες τις διοργανώσεις.

O ΑΟ Χανιά τελευταία φορά που είχε σημειώσει τρία γκολ σε ένα ημίχρονο ήταν πέρσι, στην Γ' Εθνική με την Επισκοπή, όπου ήταν μπροστά στο σκορ με 3-2 και τελικά ηττήθηκε με 3-6. Με 3-0  είχε προηγηθεί ο ΑΟ Χανιά στο ημίχρονο την σεζόν 2010-11 στην αναμέτρηση με τον Αίαντα Σαλαμίνας  (5-1 τελικό) και με τον Παναιγιάλειο την τελευταία αγωνιστική της ίδιας σεζόν (4-1 ημίχρονο και 6-2 τελικό).

Last modified onΠέμπτη, 17 Απρίλιος 2014 16:49