Ανέτοιμος ο Φωκικός

Η ομάδα του Μιχάλη Κασάπη συνετρίβη 4-0 από τον Παναιτωλικό.

Βαριά ήττα με 4-0 γνώρισε ο Φωκικός από τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο, σε φιλική αναμέτρηση. Η ομάδα της Αμφισσας βρέθηκε σε κάκιστη μέρα και μέσα σε 30 λεπτά είδε την εστία της να παραβιάζεται τρεις φορές, από τους Εντζεγκουέλε (13΄). Παλαιολόγο και Ρότσα. Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου ήρθε ο Καραμαλίκης να διαμορφώσει το τελικό σκορ. Στα επόμενα λεπτά οι γηπεδούχοι έριξαν τον ρυθμό τους και έτσι το συγκρότημα του Μιχάλη Κασάπη γλίτωσε από μία μεγαλύτερη σε έκταση ήττα.

Οι συνθέσεις

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Μπαμπανιώτης (46’ Τσενάμο), Γκόλιας, Ρότσα (46’ Μουμίν), Θεοδωρίδης (66’ Μεταξούλης), Πασάς (46’ Καραμαλίκης), Παλαιολόγος (66’ Παππάς), Εντζενγκουέλε (46’ Αναστασιάδης), Ντολεζάι (46’ Κούσας), Σιόντης (46’ Δέντσας), Άντι (46’ Μεζάγκ), Σμίλτος (46’ Μπελεβώνης).

ΦΩΚΙΚΟΣ: Μαρούλης (46’ Χαχαλής), Κωστόπουλος, Δημητρίου, Χαλούλος, Βαβάτσικος (46’ Σκαρίμπας), Καλέργης (66’ Σκορδάς), Δήμας (58’ Φαρμάκης), Μπουλούλης (46’ Παπαγεωργίου), Ταμπάκης, Δημήτρης, Στόικος (81’ Σορώκος).

Last modified onΠαρασκευή, 07 Οκτώβριος 2011 20:42