Αναφορά Αγώνα: ΚΑΛΛΟΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | Round 10 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

Χρόνος Συμβάν
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. Ο Απόλλων επικράτησε άνετα 4-1 της Καλλονής
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων
86ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΜιχάλης Φράγκος
86ΓΚΟΛΜιχάλης Φράγκος
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ 1-4! Ο Φράγκος κέρδισε το πέναλτι και το εκτέλεσε εύστοχα μειώνοντας το σκορ για την ομάδα του
83Βγήκε Πασχάλης Κάσσος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ντιέγκο Ρομάνο (MΕΣΟΣ)
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ: Ρομάνο στη θέση του Κάσσου
70Βγήκε Ραφαήλ Γιουκαρής (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Άντερσον Παραΐμπα (MΕΣΟΣ)
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ: Παραΐμπα στη θέση του Γιουκαρή
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ! Προσπάθεια του Περογαμβράκη σταμάτησε στο δοκάρι του Μανιάτη
62ΔΟΚΑΡΙΑλέξανδρος Περογαμβράκης
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ: Αγριμάκης, Λαμπράκης στη θέση των Σοφιάνη, Καραγεώργη
60Βγήκε Αντώνης Καραγεώργης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Άρης Λαμπράκης (MΕΣΟΣ)
60Βγήκε Γιώργος Σοφιάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Αγριμάκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
57Βγήκε Αντώνης Πετρόπουλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Περογαμβράκης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ: Περογαμβράκης στη θέση του Πετρόπουλου
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ 0-4! Ο Αλμπάνης πέτυχε και δεύτερο προσωπικό γκολ, δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της ομάδας του
55ΓΚΟΛΧρήστος Αλμπάνης
55ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Χρήστος Αλμπάνης
52ΓΚΟΛΣάββας Σιατραβάνης
52ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Σάββας Σιατραβάνης
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ 0-3! Ο Σιατραβάνης νίκησε τον Μανιάτη και σκόραρε
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πλασέ του Πετρόπουλου, η μπάλα πέρασε άουτ
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ, με τον Απόλλωνα να προηγείται 2-0 της Καλλονής στη Μυτιλήνη
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυο τα λεπτά των καθυστερήσεων
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ: Σιατραβάνης στη θέση του Τζάνη
40Βγήκε Χρήστος Τζάνης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Σάββας Σιατραβάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
39COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Φράγκος εκμεταλλεύτηκε λάθος της άμυνας και βρέθηκε σε θέση βολής, αλλά ο Γεωργακόπουλος απέκρουσε με το στήθος
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πλασέ του Κάσσου μέσα από την περιοχή, ο Μανιάτης μπλόκαρε
31ΓΚΟΛΧρήστος Αλμπάνης
31ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Χρήστος Αλμπάνης
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ 0-2! Ο Αλμπάνης με πλασέ νίκησε τον Μανιάτη, στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ από τον Ποζατζίδη, η μπάλα πέρασε πάνω από την εστία του Γεωργακόπουλου
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ 0-1! Ο Πετρόπουλος πρόλαβε την έξοδο του Μανιάτη και άνοιξε το σκορ για την «Ελαφρά Ταξιαρχία»
12ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Αντώνης Πετρόπουλος
12ΓΚΟΛΑντώνης Πετρόπουλος
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Άκης Μάντζιος): Γεωργακόπουλος, Πάνος, Κύργιας, Δεληζήσης, Κάσσος, Κρητικός, Τζάνης, Αλμπάνης, Βαλεριάνος, Κονέ, Πετρόπουλος
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κακριδής (Κορινθίας) Βοηθοί: Πυργάκης (Κορινθίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΛΛΟΝΗ (Δημήτρης Γαβαλάς): Μανιάτης, Καραγεώργης, Σάββα, Ευαγγελιδάκης, Ζουλιώτης, Ποζατζίδης, Γιώργου, Γιουκαρής, Λίταινας, Σοφιάνης, Φράγκος