Αναφορά Αγώνα: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΑΛΛΟΝΗ | Round 24 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ εν ΚΑΛΛΟΝΗ
1 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 02 Απρίλιος 2017
Ώρα Αγώνα: 13:00 h

94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα, Αναγέννηση Καρδίτσας-Καλλονή 1-0.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.
88ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλέκσα Βουκομάνοβιτς
87ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΑλέκσα Βουκομάνοβιτς
87ΓΚΟΛΑλέκσα Βουκομάνοβιτς
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ. Ο Δημόπουλος έβγαλε τη σέντρα και ο Βουκομάνοβιτς με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι έκανε το 1-0.
85ΔΟΚΑΡΙΣεκούμπα Ντιατά
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ντιατά πρόλαβε τον Παπαδόπουλο, αλλά η μπάλα μετά το σουτ που επιχείρησε χτύπησε στο αριστερό δοκάρι.
84Βγήκε Ραφαήλ Γιουκαρής (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Λάζαρος Τζελίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Καλλονή. Στη θέση του Γιουκαρή ο Τζελίδης.
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Καλλονή. Στη θέση του Σισέ πέρασε ο Ναούμ.
83Βγήκε Μαχαμάνε Σισέ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ζήσης Ναούμ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπιτέλη από το ύψος του πέναλτι, πάνω από τα δοκάρια πέρασε η μπάλα.
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κισκαμπάνη, εντυπωσιακή απόκρουση από τον Παπαδόπουλο.
72Βγήκε Κώστας Ζδράβος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Τσόπελας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Ντιατά ύστερα από σέντρα του Ζδράβου, αρκετά άουτ η μπάλα.
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Βγαίνει ο Ζδράβος και μπαίνει ο Τσόπελας.
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σμίλτου, μπλόκαρε ο Παπαδόπουλος.
61Βγήκε Σωτήρης Τσιλούλης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αλέκσα Βουκομάνοβιτς (MΕΣΟΣ)
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Μπαίνει ο Βουκομάνοβιτς και βγαίνει ο Τσιλούλης.
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Καλλονή. Στη θέση του Λαμπράκη ο Σοφιάνης.
58Βγήκε Άρης Λαμπράκης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Σοφιάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
56ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Στέργιος Δημόπουλος
50ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αμίρ Αζμί Μέγκαχεντ
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Χαλκιαδάκη στο τετ α τετ έπειτα από πάσα του Τζέκου, απέκρουσε ο Παπαδόπουλος.
46Βγήκε Σάμουελ Ντάνκουα (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημοσθένης Τζέκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Στη θέση του Ντάνκουα μπήκε ο Τζέκος.
45 02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, Αναγέννηση Καρδίτσας-Καλλονή 0-0.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.
38ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Μπιτέλης
35ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κυριάκος Ευαγγελιδάκης
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ντιατά έξω από την περιοχή μετά από πάσα του Ντάνκουα, άουτ η μπάλα.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πολλά τα λάθη και από τις δύο ομάδες στο χώρο του κέντρου.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα-σουτ του Ντιατά, διώχνει ο Παπαδόπουλος.
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Χαλκιαδάκη, μάζεψε ο Παπαδόπουλος.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Δημόπουλου, άουτ η μπάλα.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μικρή διακοπή στο παιχνίδι λόγω του τραυματισμού του Λίταινα, ωστόσο ο παίκτης της Καλλονής δεν φαίνεται να έχει κάτι σοβαρό.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ (Δημήτρης Γαβαλάς): Παπαδόπουλος, Ρεπετσάς, Σάββα, Ευαγγελιδάκης, Μέγκαχεντ, Αγριμάκης, Γιουκαρής, Λίταινας, Σβόγιτς, Λαμπράκης, Σισέ.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας) Βοηθοί: Γιάντσης (Ημαθίας), Θανασίας (Ηπείρου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιάννης Μάγγος): Πρίφτης, Ζδράβος, Δημόπουλος, Μάιγκα, Κισκαμπάνης, Σμίλτος, Ντάνκουα, Τσιλούλης, Ντιατά, Μπιτέλης, Χαλκιαδάκης.