94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πλασέ του Μάνου, που βγήκε τετ α τετ, άουτ.
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ: Αντι του Ράντι, ο Νάστος.
93Βγήκε Ίμπαν Ράντι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ανέστης Νάστος (MΕΣΟΣ)
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διπλή ευκαιρία για τον ΟΦΗ: Ο Παπαδόπουλος είπε «όχι» στα σουτ των Πάγκαλου και Μάνου.
85ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μάριος Όγκμποε
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-2 ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! Ο Όγκμποε με πλασέ δίνει προβάδισμα στους φιλοξενούμενους!
85ΓΚΟΛΜάριος Όγκμποε
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ: Μέσα ο Τριανταφύλλου, έξω ο Σισέ.
81Βγήκε Μαχαμάνε Σισέ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Λάμπρος Τριανταφύλλου (MΕΣΟΣ)
77Βγήκε Ραφαήλ Γιουκαρής (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Αγριμάκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ: Στη θέση του Γιουκαρή, ο Αγριμάκης.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ: Στη θέση του Μπόατενγκ, ο Πάγκαλος.
70Βγήκε Ντέρεκ Μπόατενγκ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ντίνος Πάγκαλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τετ α τετ του Σοφιάνη με τον Στρέζο να διώχνει και πάλι σε κόρνερ.
68Βγήκε Σπύρος Αποστόλου (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μίλαν Σβόγιτς (MΕΣΟΣ)
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ: Αντί του Αποστόλου, ο Σβόγιτς.
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Σουτ του Χαντί, ο Παπαδόπουλος έδιωξε σε κόρνερ.
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Στρέζος κράτησε το 1-1 κάνοντας μεγάλη επέμβαση σε σουτ του Σισέ.
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Χαντί, άουτ.
56Βγήκε Παύλος Μητρόπουλος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μάριος Όγκμποε (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ: Ο Όγκμποε στη θέση του Μητρόπουλου.
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Μάνου, μπλόκαρε ο Παπαδόπουλος.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μητρόπουλου, έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χειροκροτήθηκε ο Κώτσιος από τους φιλάθλους της Καλλονής.
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ: 1-1: Εκτέλεση κόρνερ του Χαντί, ο Κώτσιος αποδέκτης της μπάλας και με πλασέ φέρνει το ματς στα ίσα. Δεν το πανηγύρισε ο έμπειρος αμυντικός λόγω του περάσματός του από την Καλλονή.
37ΓΚΟΛΗλίας Κώτσιος
37ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ηλίας Κώτσιος
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μητρόπουλου, κόντραρε στα σώματα και κατέληξε κόρνερ. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Χαντί δεν μπόρεσε να σπρώξει την μπάλα προς τα δίχτυα, χάθηκε η ευκαιρία για τον ΟΦΗ.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο ΟΦΗ προσπάθησε να απαντήσει με τον Μάνο, αλλά δεν πρόλαβε την μπάλα.
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ: 1-0: Εκτέλεση φάουλ του Λαμπράκη, ο Ευαγγελιδάκης με κοντινο πλασέ έκανε το 1-0.
24ΓΚΟΛΚυριάκος Ευαγγελιδάκης
24ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Κυριάκος Ευαγγελιδάκης
22ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παύλος Μητρόπουλος
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο ΟΦΗ ζήτησε πέναλτι. Ο Χαντί γύρισε την μπάλα στην περιοχή και οι παίκτες του ΟΦΗ διαμαρτυρήθηκαν ότι η μπαλα βρήκε στο χέρι του Ζουλιώτη. "Παίζετε" έδειξε ο Φωτιάς.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ρεπετσάς αντίκρισε την κίτρινη κάρτα για σκληρό φάουλ στον Μάνο.
15ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Θανάσης Ρεπετσάς
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καμία φάση στα πρώτα 10 λεπτά της αναμέτρησης.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Σισέ δέχθηκε την κίτρινη για «θέατρο», έπεσε και ζήτησε πέναλτι…
10ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μαχαμάνε Σισέ
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάποια φάση στα πρώτα λεπτά.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Περίπου 500 φίλαθλοι στο Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ (Δημήτρης Γαβαλάς): Παπαδόπουλος, Ζουλιώτης, Ρεπετσάς, Σάββα, Ευαγγελιδάκης, Αποστόλου, Γιουκαρής, Λίταινας, Λαμπράκης, Σισέ, Σοφιάνης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας) Βοηθοί: Δόσης (Αθηνών), Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΟΦΗ (Νίκος Παπαδόπουλος): Στρέζος, Κομεσίδης, Κιάσσος, Παντίδος, Κώτσιος, Μητρόπουλος, Πουρτουλίδης, Μπόατενγκ, Μάνος, Χαντί, Ράντι.