Αναφορά Αγώνα: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | Round 18 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΤΡΙΚΑΛΑ εν ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 26 Φεβρουάριος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της αναμέτρησης, εύκολη νίκη για τον ΑΟΤ.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, δύο λεπτά ακόμα.
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΑΟΤ. Ο Γιαννιτσάνης στη θέση του Αρναρέλλη.
83Βγήκε Αλέξανδρος Αρναρέλλης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Γιαννιτσάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαδικαστικά πλέον, τα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης, με τα Τρίκαλα να έχουν εξασφαλίσει τη νίκη.
77Βγήκε Χαβιέ Μπαλμπόα (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κοσταντίν Καρρίκι (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΑΟΤ. Ο Καρρίκι στη θέση του Μπαλμπόα.
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αγροτικό Αστέρα. Εκτός ο Φιλίπε, μέσα ο Γκέσιος.
75Βγήκε Γιόναταν Φιλίπε (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Γκέσιος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
69Βγήκε Ουσμάν Μπάρι Πάτο (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ανέστης Αργυρίου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
69ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αντώνης Καμπλιώνης
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Αργυρίου στη θέση του Πάτο.
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εξαιρετική πάσα του Μουμίν που βρήκε τον Κουσκουνά μέσα στην περιοχή, αλλά ο τελευταίος πλάσαρε άουτ
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Κουσκουνά, σουτ στην κίνηση του Μπαλμπόα η μπάλα λίγο άουτ.
64Βγήκε Μπερτράν Ρομπέρ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Καμπλιώνης (MΕΣΟΣ)
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τα Τρίκαλα. Ο Καμπλιώνης στη θέση του Ρομπέρ.
62ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Νίκος Κουσκουνάς
62ΓΚΟΛΝίκος Κουσκουνάς
62ΔΟΚΑΡΙΑλέξανδρος Αρναρέλλης
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον ΑΟΤ και 3-0. Καταπληκτική μπαλιά από τον Μουμίν, ο Αρναρέλλης περνάει τον Γουναρίδη και σουτάρει, η μπάλα χτυπάει στο δοκάρι και στην επαναφορά ο Κουσκουνάς σκοράρει σε άδειο τέρμα.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ελέγχουν το ματς οι γηπεδούχοι και ψάχνουν ένα ακόμα γκολ.
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κοντά στο 3-0 ο ΑΟΤ, πάσα του Ρομπέρ στον Κουσκουνά, ο οποίος βγήκε τετ-α-τετ με τον Γουναρίδη και πλάσαρε, αλλά η μπάλα πέρασε λίγο άουτ.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου, με τα Τρίκαλα να πιάνουν πολύ καλή απόδοση και να προηγούνται με 2-0.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, ένα λεπτο ακόμα.
37ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Νίκος Κουσκουνάς
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα και 2-0. Εξαιρετική πάσα του Στεφάνοβιτς στον Κουσκουνά, ο έμπειρος φορ πλάσαρε και διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του.
37ΓΚΟΛΝίκος Κουσκουνάς
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΟΚΚΙΝΗ κάρτα στον Τεγούση, ο οποίος διαπληκτίστηκε με τον Κουσκουνά, είδε αρχικά την κίτρινη κάρτα και εν συνεχεία κόκκινη, με αποτέλεσμα να πάρει την άγουσα για τα αποδυτήρια. Προφανώς κάτι είπε στον διαιτητή.
35ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑΚώστας Τεγούσης
34ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Κουσκουνάς
34ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Τεγούσης
29ΓΚΟΛΧουσεΐν Μουμίν
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα. Ο Λεάντρο Πίντο έκανε το γέμισμα, ο Μουμίν πήρε τη μπάλα μέσα στην περιοχή και με ένα ωραίο δυνατό σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
29ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Χουσεΐν Μουμίν
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ του Ρομπέρ, ο Λεάντρο με προβολή μέσα από την περιοχή στέλνει την μπάλα άουτ.
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ από τον Ρομπέρ, κεφαλιά του Μουμίν απομακρύνει με τις γροθιές ο Γουναρίδης.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν έχει αλλάξει η εικόνα του ματς, τα Τρίκαλα έχουν τον έλεγχο, αλλά ανούσιο.
23COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Αρναρέλλη, ο Μπαλμπόα έκανε την κεφαλιά αλλά η μπάλα πέρασε ελάχιστα άουτ.
20ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μπερτράν Ρομπέρ
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ του Ρομπέρ, η μπάλα στρώθηκε στον Στεφάνοβιτς που σούταρε δυνατά αλλά η μπάλα κόντραρε σε πόδι αμυντικού και έφυγε μακριά.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι γηπεδούχοι έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων, καμία, όμως, φάση στις δύο εστίες.
14ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ουσμάν Μπάρι Πάτο
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κακό το παιχνίδι προς το παρών, χωρίς κάτι το αξιόλογο. Λιγοστός ο κόσμος στις κερκίδες του σταδίου, περίπου 300 οπαδοί, μεταξύ των οποίων και 20 των φιλοξενουμένων.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε η αναμέτρηση στα Τρίκαλα.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης) Βοηθοί: Λ. Τίκας (Θεσπρωτίας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Λάζαρος Βαρδάκης): Γουναρίδης, Τεγούσης, Κουκόλης, Χατζής, Πάτο, Βουτσιάς, Μέρντοβιτς, Ουνγιαλίδης, Φιλίπε, Τριανταφυλλάκος, Γκότοβος.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΡΙΚΑΛΑ (Αλέκος Βοσνιάδης): Αποστολίδης, Λαμπάκης, Γκόλιας, Πίντο, Βέρτζος, Μουμίν, Ρομπέρ, Μπαλμπόα, Κουσκουνάς, Στεφάνοβιτς, Αρναρέλλης.