Νίκη με Κωστή, Μπα

Ο Ολυμπιακός Β επικράτησε 2-1 της Καλλιθέας στις εγκαταστάσεις του Ρέντη.

Φιλική νίκη (2-1) απέναντι στην Καλλιθέα για τον Ολυμπιακό Β. Οι Ερυθρόλευκοι έδειξαν καλό πρόσωπο στις εγκαταστάσεις του Ρέντη και έχασαν ευκαιρίες για περισσότερα τέρματα. Στο 41' ο Κωστή άνοιξε το σκορ και στο δεύτερο 45λεπτο ο Μπα έκανε το 2-0. Η φιλοξενούμενοι μείωσαν στις καθυστερήσεις με τον Κυνηγόπουλο.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β: Στουρνάρας, Νίκολιτς, Κινκουέ, Κουτσίδης, Αποστολόπουλος, Ντόη, Κωστή, Συρμής, Μαρίνος, Καράκουτης, Βοΐλης. Έπαιξαν και οι Νίκας, Κατσουλίδης, Μαυρουδής, Καρανάτσιος, Σαπουντζής, Λιάτσος, Ιμπαγάσα, Βλαχομήτρος, Μπα.

ΚΑΛΛΙΘΕΑ: Στρέζος, Βασιλούδης, Ευαγγέλου, Κύργιας, Μανθάτης, Μασιέλ, Λάσκαρης, Νάτσης, Μουνιέ, Λουκίνας, Μάλτσι. Έπαιξαν και οι: Βοσνιάδης, Ρώσση, Χατζηδίμπας, Ρέντζας, Κυνηγόπουλος, Κωστανάσιος, Μουστάκης, Κολτσίδας, Τσιντώνης.

Last modified onΔευτέρα, 05 Σεπτέμβριος 2022 10:27