Πέταγε φωτιές η Καλλιθέα!

Οι παίκτες της Καλλιθέας πανηγυρίζουν μετά το πρώτο γκολ Οι παίκτες της Καλλιθέας πανηγυρίζουν μετά το πρώτο γκολ

4-1 την Επανωμή και φουλ για πλέι οφ!

Πραγματοποιώντας εξαιρετική εμφάνιση, η Καλλιθέα συνέτριψε την αδιάφορη Αναγέννηση Επανωμής με 4-1 και έδειξε διαθέσεις εν όψει των πλέι οφ ανόδου, τα οποία εξασφάλισε και μαθηματικά. Οι παίκτες του Νίκου Παντέλη με εξαίρεση ένα νεκρό διάστημα μεταξύ 20' και 35', όπου έδωσαν το δικαίωμα στους «πράσινους» να μειώσουν σε 2-1, κυριάρχησαν απόλυτα στον αγωνιστικό χώρο και θα μπορούσαν αν ήταν πιο εύστοχοι στην τελική προσπάθεια να φτάσουν σε ακόμη μεγαλύτερο σκορ.
Δύο γκολ (14', 64') έβαλε ο Μαρουκάκης και από ένα οι Σταύρου (8'), Ματσούκας (83'). Ο Πολίτης στο 27' το τέρμα της τιμής για την Επανωμή.
Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το φιλμ του αγώνα όπως το κατέγραψε το FL News λεπτό προς λεπτό.

Last modified onΚυριακή, 20 Μάιος 2012 19:05