FOOTBALL LEAGUE LIVE


Κυρ, Ιαν 2017 15:00

Κυρ, Ιαν 2017 15:00

Κυρ, Ιαν 2017 15:00

Κυρ, Ιαν 2017 15:00

Events ranking - Όλα τα γεγονότα: Football League | 2015-16


ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ ΠΕΝΑΛΤΙ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ ΠΕΝΑΛΤΙ
1 Μιχελής Μιχελής ΚΑΛΛΙΘΕΑ  3
2 Αθανασίου Αθανασίου ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2
- Στρέζος Στρέζος ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  2
4 Στρατηλάτης Στρατηλάτης ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.  1
- Ρίζος Ρίζος ΛΑΜΙΑ  1

ΧΑΜΕΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα ΧΑΜΕΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ
1 Κουσκουνάς Κουσκουνάς ΤΡΙΚΑΛΑ  3
2 Σερζίνιο Σερζίνιο ΛΑΜΙΑ  1
- Αποστόλου Αποστόλου ΖΑΚΥΝΘΟΣ  1
- Πέριτς Πέριτς ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  1
- Αυγενικού Αυγενικού ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΔΟΚΑΡΙ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα ΔΟΚΑΡΙ
1 Στεφάνοβιτς Στεφάνοβιτς ΤΡΙΚΑΛΑ  4
2 Φαρινόλα Φαρινόλα ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  3
- Μασάδο Μασάδο ΧΑΝΙΑ  3
- Δουκάκης Δουκάκης ΤΡΙΚΑΛΑ  3
- Γιαννιτσάνης Γιαννιτσάνης ΕΛΕΥΣΙΝΑ  3

ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ
1 Κόντος Κόντος ΚΕΡΚΥΡΑ  4
2 Πέδρο Πέδρο ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  3
- Φουρτάδο Φουρτάδο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  3
- Κουσκουνάς Κουσκουνάς ΤΡΙΚΑΛΑ  3
5 Ντεπέτρις Ντεπέτρις ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.  2

ΓΚΟΛ ΦΑΟΥΛ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα ΓΚΟΛ ΦΑΟΥΛ
1 Φουρτάδο Φουρτάδο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  2
- Μασάδο Μασάδο ΧΑΝΙΑ  2
- Μασένα Μασένα ΚΑΛΛΙΘΕΑ  2
- Κονέ Κονέ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  2
- Χιντζίδης Χιντζίδης ΚΕΡΚΥΡΑ  2

ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑ
1 Ντα Σίλβα Πίντο Ντα Σίλβα Πίντο ΛΑΜΙΑ  3
- Δεληζήσης Δεληζήσης ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  3
- Μπριλάκης Μπριλάκης ΧΑΝΙΑ  3
4 Φουρτάδο Φουρτάδο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  2
- Κρολ Κρολ ΖΑΚΥΝΘΟΣ  2

ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ
1 Κουσκουνάς Κουσκουνάς ΤΡΙΚΑΛΑ 14
2 Μαρουκάκης Μαρουκάκης AΕΛ 10
3 Ομπράντοβιτς Ομπράντοβιτς ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  8
4 Μάντζης Μάντζης ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  7
- Βάντερσον Βάντερσον ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  7

AYTOΓΚΟΛ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα AYTOΓΚΟΛ
1 Κομεσίδης Κομεσίδης AΕΛ  1
- Νικολόπουλος Νικολόπουλος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.  1
- Γιαννίτσης Γιαννίτσης ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  1
- Χούσα Χούσα ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  1
- Λαμπρόπουλος Λαμπρόπουλος ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  1

ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ
1 Πίντο Πίντο ΛΑΜΙΑ  2
- Γιοβάνοβιτς Γιοβάνοβιτς AΕΛ  2
- Τζόκιτς Τζόκιτς ΛΑΜΙΑ  2
4 Κασνέτση Κασνέτση ΕΛΕΥΣΙΝΑ  1
- Ν' Γκουέμ Ν' Γκουέμ ΛΑΜΙΑ  1

ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
1 Μανιάτης Μανιάτης ΕΛΕΥΣΙΝΑ  1
- Ιωάννου Ιωάννου ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  1
- Τζόκιτς Τζόκιτς ΛΑΜΙΑ  1
- Ανδρίκος Ανδρίκος ΕΛΕΥΣΙΝΑ  1
- Οικονόμου Οικονόμου ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ  1

ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
1 Αναστασόπουλος Αναστασόπουλος AΕΛ 14
2 Σπίνουλας Σπίνουλας ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 12
- Χριστοφιλέας Χριστοφιλέας ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ 12
4 Τεγούσης Τεγούσης ΚΑΛΛΙΘΕΑ 11
- Αμαραντίδης Αμαραντίδης ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ 11

ΓΚΟΛ

Κατάταξη   Όνομα Ομάδα ΓΚΟΛ
1 Κουσκουνάς Κουσκουνάς ΤΡΙΚΑΛΑ 18
2 Φουρτάδο Φουρτάδο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 13
3 Μαρουκάκης Μαρουκάκης AΕΛ 12
4 Ντα Σίλβα Πίντο Ντα Σίλβα Πίντο ΛΑΜΙΑ 11
5 Βάντερσον Βάντερσον ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  9
x