«Δείξαμε ότι μπορούμε»

Ο Ντάνι Ακίνο εξέφρασε αμφιβολίες για το γκολ του Γκούρμα.

Κάτι περισσότερο δικαιούνταν η Ζάκυνθος στο ματς με τη Λαμία σύμφωνα με τον Ντάνι Ακίνο. Ο Αργεντινός προπονητής της ομάδας του Ιονίου, που γνώρισε την πρώτη του ήττα στον πάγκο ανέφερε:

«Να συγχαρώ την Λαμία για τη νίκη της. Να συγχαρώ επίσης και τους παίκτες μου γιατί έκαναν καλό παιχνίδι, απέναντι στην πρωτοπόρο ομάδα του ομίλου. Δικαιούμαστε περισσότερα πράγματα στην επανάληψη. Είχαμε 2-3 καλές εκαιρίες για ισοφάριση. Να συνεχίσουμε να βελτιωνόμαστε και σήμερα δείξαμε ότι μπορούμε να σταθούμε σε κάθε ματς.

Στο πρώτα 45 λεπτά καλύτερη ήταν η Λαμία όπου πέτυχε και το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης, το οποίο δεν ξέρω αν είναι κανονικό, θα το δω αργότερα».

Πηγή: zantesport.gr

Last modified onΣάββατο, 13 Δεκέμβριος 2014 20:51