Οι διαιτητές της 4ης στροφής
- Written by Footballleague News
- Published in ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ
- 0 comments
Οι ορισμοί διαιτητών για τους αγώνες της 4ης αγωνιστικής της Super League 2.
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 24 Νοεμβρίου (15.00)
Καβάλα - Ξάνθη
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδίκης)
Βοηθοί: Φράγιος, Βογιατζίδης (Χαλκιδικής)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Πραχάλης (Κοζάνης)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθήνας)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθήνας), Πριόνας (Εύβοιας)
4ος: Μέγας (Πιερίας)
ΠΑΟΚ Β’ - Βέροια
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καμπερίδης (Καβάλας)
4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Τρίκαλα - Τρίγλια
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
ΑΕΛ - Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)
Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Β
Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Πέμπτη 25 Νοεμβρίου (15.00)
Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Καραθανάσης (Αν. Αττικής), Πλακάς (Δυτ. Αττικής)
4ος: Στάμος (Ηλείας)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 24 Νοεμβρίου (15.00)
Καραϊσκάκης - Καλαμάτα
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλεία), Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)
4ος: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Εργοτέλης - ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Φραγκιαδάκης, Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Νικολάου (Αθήνας)
Αστέρας Βλαχιώτη - Κηφισιά
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Μάνος (Λάρισας)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Διαγόρας - Επισκοπή
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθήνας)
Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθήνας), Κωνστάντιος (Ευβοίας)
4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)
Χανιά - Ρόδος
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθήνας)
Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)
Ζάκυνθος - Λεβαδειακός
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ηρόδοτος
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών), Κάλλης (Αν. Αττικής)
4ος: Κουκουράκης (Χανιών)
Καλλιθέα - Αιγάλεω
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Φαλτάκας (Γρεβενών)
4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)