Αναφορά Αγώνα: ΧΑΝΙΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ | Round 16 | SUPER LEAGUE 2

Ημερομηνία Αγώνα: Παρασκευή, 07 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 16:00 h

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
90' 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ. ΧΑΝΙΑ-ΚΕΡΚΥΡΑ 4-0 τελικό σκόρ
90'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία με σούτ του Κουσκουνά, η μπάλα άουτ
90'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις
84'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ απο τον Παπαχρήστο, μαζεύει ο Τζαφέστας
82'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχουμε μπεί στο τελευταίο δεκάλεπτο, το 4-0 παραμένει
8'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ του Γεωργακόπουλου στον Κάρλος
74'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τακουνάκι του Σουλτουρά, διώχνει σε κόρνερ ο Τζαφέστας
65'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Χανιά, Βασιλείου αντί Βρεττού
65'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Κέρκυρα, Σπίντζος αντί Καρακώστα
61'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αποχωρεί τραυματίας απο το γήπεδο ο Καρακώστας
6'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ του Μαρλόν
59'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Χανιά: Καρτσαμπάς αντί Τριανταφυλλάκου
56'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καμία τελική φάση ακόμα για την ομάδα της Κέρκυρας
55'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΤΑΡΤΟ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΝΙΑ, με σούτ του Τριανταφυλλάκου, 4-0 το σκόρ
55ΓΚΟΛΤριανταφυλλάκος
55ΓΚΟΛ ΦΑΟΥΛ Τριανταφυλλάκος
46'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή: Μετλεσβίλη αντί Νικολάου
46'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τα Χανιά. 3-0 το σκόρ με γκόλ του Καρλίτο!
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη πρώτου ημιχρόνου
45 1ΓΚΟΛΝτάνιελ
45 1ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ντάνιελ
44'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κερδισμένο φάουλ για την Κέρκυρα. Δεν ανησυχεί πολύ τον Λαζαρίδη η εκτέλεση
38'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ απο τον Νικολάου στον Γιάκο
34'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλό σούτ απο τον Τριανταφυλλάκο, αποκρούει ο Τζαφέστας
29ΓΚΟΛΠάνος
29ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Πάνος
28'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεύτερο ΓΚΟΛ για τα Χανιά, σκοράρει ο Πάνος.
26'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζουν οι παίκτες της Κέρκυρας
17'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την ομάδα των Χανίων , 1-0 το σκόρ
17ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γιάκος
17ΓΚΟΛΓιάκος
15'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τα Χανιά, η μπάλα βρίσκει δοκάρι
12'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Καρακώστα, της Κέρκυρας
1'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΧΑΝΙΑ (Αλέκος Βοσνιάδης): Λαζαρίδης, Πάνος, Ανδρέου, Γρομητσάρης, Παπαχρήστος, Τριανταφυλλάκος, Καρλίτο, Γιάκος, Δημητριάδης, Βρεττός, Κουσκουνάς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΕΡΚΥΡΑ (Νίκος Θεοδοσιάδης): Τζαφέστας, Τσάνης, Πεδράο, Γκίτσης, Τσατλαπασίδης, Γεωργακόπουλος, Μαρλόν, Λαμπόγλου, Καρακώστας, Σαρρηγιαννίδης, Λεπενιώτης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητές: Δημήτρης Ψυχούλας (Βοιωτίας). Βοηθοί του θα είναι οι Βασίλης Παγούρας (Βοιωτίας) και Τιμολέων Γεωργακόπουλος (Πειραιά) και 4ος διαιτητής ο Κωνσταντίνος Μπαϊρακτάρης (Αθηνών).