Αναφορά Αγώνα: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | Round 7 | SUPER LEAGUE 2

2 1

Περίληψη

Ημερομηνία Αγώνα: Παρασκευή, 29 Νοέμβριος 2019
Ώρα Αγώνα: 17:29 h

90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος. Ο Εργοτέλης νίκησε 2-1 την Παναχαϊκή. Πρώτη ήττα των Αχαιών στο πρωτάθλημα.
90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πλασέ του Έφορντ μέσα από την περιοχή και δεξιά, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων.
87ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Προβυδάκης
86ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παπατόλιος
86ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Πέιος
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Προβυδάκη στην κίνηση, έδιωξε ο Σούλης.
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Λινάρδος αντί του Μαυριά.
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πλασέ του Μαυριά από κοντά, έδιωξε σε κόρνερ ο Κατσιμήτρος.
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Μπουτσάκης αντί του Μπουρσέλη.
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ για τον Εργοτέλη σε κεφαλιά του Ροβίθη. Μεγάλη ευκαιρία.
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μασούρας αντί του Κυνηγόπουλου.
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κυνηγόπουλου μέσα από την περιοχή και δεξιά, η μπάλα πέρασε πάνω από το δοκάρι.
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Εκτός ο Γροντής, στη θέση του ο Τσέλιος.
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Αντί του Κουατέγκ ο Σταθόπουλος.
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ στην κίνηση του Μαυριά μέσα από την περιοχή, η μπάλα πάνω από το δοκάρι.
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει μπει καλύτερα η Παναχαική στο δεύτερο ημίχρονο και έχει την κατοχή της μπάλας
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μαυριά μέσα από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε κόρνερ.
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μωραΐτη, η μπάλα άουτ. Απειλεί ξανά η Παναχαϊκή.
42ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μωραΐτης
42ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Κολ
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-1 μειώνει η Παναχαϊκή, με σουτ του Μωραΐτη μέσα από την περιοχή και δεξιά.
42ΓΚΟΛΜωραΐτης
42ΓΚΟΛΚολ
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέο σουτ του Μαυριά, έξω από την περιοχή αυτή τη φορά, λίγο άουτ η μπάλα.
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μαυριά μέσα από την περιοχή, η μπάλα πάνω από το δοκάρι.
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπουρσέλη έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.
28ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Κουατένγκ
28ΓΚΟΛΚουατένγκ
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-0 για τον Εργοτέλη. Από γύρισμα του Έφορντ από αριστερά, ο Κουατέγκ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Από γύρισμα του Έφορντ, η μπάλα χτύπησε στο σώμα του Πατάπη και δεν μπόρεσε να εκτελέσει ο Κουατέγκ.
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κυνηγόπουλου για την Παναχαϊκή, με διπλή προσπάθεια μπλόκαρε ο Κατσιμήτρος.
17ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ροβίθης
17ΓΚΟΛΡοβίθης
17COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 για τον Εργοτέλη. Ο Ροβίθης με σουτ έξω από την περιοχή άνοιξε το σκορ. Εξαιρετικό τέρμα.
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...O Κουατέγκ σούταρε από αριστερά μέσα από την περιοχή, ο Πατάπης με τάκλιν αποσόβησε τον κίνδυνο.
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κουατέγκ μπήκε στην περιοχή της Παναχαϊκής από αριστερά, έκανε το γύρισμα, έδιωξαν οι αμυντικοί των φιλοξενούμενων.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το παιχνίδι.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εργοτέλης (Γιάννης Ταουσιάνης): Κατσιμήτρος, Προβυδάκης, Μπούσης, Μπάτζιος, Πέιος, Μπρους, Γροντής, Μπουρσέλης, Κουατέγκ, Έφορντ, Ροβίθης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας) Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Παναχαϊκή (Σπύρος Μπαξεβάνος): Σούλης, Πολίμος, Σταμόπουλος, Πατάπης, Μαυρίας, Ιντζόγλου, Κολ, Παπατόλιος, Κυνηγόπουλος, Μωραϊτης, Τσελεπίδης