Αναφορά Αγώνα: ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ | Round 9 | SUPER LEAGUE 2 2020-21

ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ εν ΤΡΙΚΑΛΑ
1 0

Ημερομηνία Αγώνα: Τετάρτη, 17 Φεβρουάριος 2021
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ: Πρώτη νίκη για τον Καραϊσκάκη! Δεύτερη συνεχόμενη ήττα για τον ΑΟΤ
92ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μάρκος Διαμαντόπουλος
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...90' Μπελεβώνης αντί του Δούμτσιου
90Βγήκε Κώστας Δούμτσιος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Μπελεβώνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
88ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βασίλης Ευθυμίου
86ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ανδρέας Δερμιτζάκης
85Βγήκε Κώστας Παπαγεωργίου (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Λάζαρος Ελευθεριάδης (MΕΣΟΣ)
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ελευθεριάδης αντί Παπαγεωργίου
85Βγήκε Στιβ Ρουμπάνγκουκα (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Νταλακούρας (MΕΣΟΣ)
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νταλακούρας αντί του Ρουμπάγκουκα
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη απόκρουση του Μπουργάνη σε σουτ του Σταματή από το ύψος της περιοχής
81ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Σουλιώτης
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη αλλαγή ο Καραϊσκάκης: Ο Δερμιτζάκης αντί του Γυφτοκώστα
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέταρτη αλλαγή ο ΑΟΤ: Σιλβάνο Νατέρ αντί του Πιαστόπουλου
75Βγήκε Νίκος Γυφτοκώστας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Δερμιτζάκης (MΕΣΟΣ)
75Βγήκε Αλέξανδρος Πιαστόπουλος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Σιλβάνο Νατέρ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Καραϊσκάκης ελέγχει το ματς στα πρώτα λεπτά του β' ημιχρόνου
57Βγήκε Χρήστος Νιάρος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Μάρκος Διαμαντόπουλος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
57Βγήκε Βασίλης Ζώγκος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Ευθυμίου (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διπλή αλλαγή για τον ΑΟΤ: Ο Ευθυμίου στη θέση του Ζώγκου και ο Διαμαντόπουλος στη θέση του Νιάρου.
50ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Κεχαγιάς
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Φασίδη, που πήγε να ξεγελάσει τον διαιτητή, πέφτοντας μέσα στην περιοχή του Καραϊσκάκη
46Βγήκε Βασίλης Πέλκας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Φασίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Τρίκαλα: Φασιδης αντί Πέλκα
46ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βασίλης Φασίδης
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ Β' ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Καραϊσκάκης - Τρίκαλα 1-0 (45' Γιαννιώτης)
45ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΔημήτρης Γιαννιώτης
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Καραϊσκάκη: Κόρνερ του Γυφτοκώστα, κεφαλιά του Γιαννιώτη και 1-0 για τους γηπρδούχους
45ΓΚΟΛΔημήτρης Γιαννιώτης
39COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέο σουτ του Δούμτσιου και νέο κόρνερ για τον Καραϊσκάκη
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Καραϊσκάκη. Σουτ του Δούμτσιου, ο Γιακουμής δύσκολα σε κόρνερ
36COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...40%-60% η κατοχή της μπάλας για τους φιλοξενούμενους
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τα Τρίκαλα έχει κλείσει τον Καραϊσκάκη στα καρέ του. Αυξάνουν την πίεση για ένα γκολ
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τα Τρίκαλα, με τον Σταματή να προλαβαίνει την έξοδο του Μπουργάνη, αλλά το πλασέ του πέρασε ελάχιστα πάνω από τα δοκάρια.
26ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βασίλης Ζώγκος
24ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Δούμτσιος
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...O Θεολόγου σώζει σε τετ α τετ του Πέλκα με τον Μπουργάνη
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο σουτ στον αγώνα από τον Ρούνεϊ, η μπάλα άουτ
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το παιχνίδι
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Όλα έτοιμα για την έναρξη του αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας) Βοηθοί: Θανασιάς (Ηπείρου), Κουβαλάκης (Δράμας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (Απόστολος Χαραλαμπίδης): Γιακουμής, Νιάρος, Πιαστόπουλος, Σουλιώτης, Ζιώγκος, Ριζογιάννης, Παπαγεωργίου, Αλμπάνης, Κεγαχιάς, Πέλκας, Σταματής.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ (Γιάννης Μάγγος): Μπουργάνης, Θεολόγου, Χατζηδίμπας, Γιαννιώτης, Ρουμπαγκουκα, Δούμτσιος, Γυφτοκώστας, Τάμπας, Παπανίκου, Βακενβάι, Λόβριτς.