Αναφορά Αγώνα: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | Round 12 | SUPER LEAGUE 2

0 2

Περίληψη

Ημερομηνία Αγώνα: Παρασκευή, 10 Ιανουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 17:02 h

90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τελικό αποτέλεσμα. Ο Απόλλων νίκησε 0-2 στο Παγκρήτιο τον Εργοτέλη.
90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Προβυδάκη, μπλόκαρε ο Χουάντερσον.
90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μαρκόβσκι, η μπάλα έφυγε εκτός εστίας.
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Αγρόδημος αντί του Βάρκα.
88ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΜπεντινέλι
88ΓΚΟΛΜπεντινέλι
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-2 για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Μπεντινέλι εκτέλεσε εύστοχα από την άσπρη βούλα.
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Απόλλωνα. Ο Ζησόπουλος έκανε κεφαλιά, η μπάλα χτύπησε στο χέρι το απλωμένο χέρι του Μπάτζιου.
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φανταστική ενέργεια του Βάρκα, πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του, πλάσαρε μέσα από την περιοχή, έδιωξε ο Καλογεράκης.
85ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Προβυδάκης
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Μανουσάκης στη θέση του Μπρους.
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Τσαμπούρης αντί του Γιαννιτσάνη.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπαράτα έξω από την περιοχή, η μπάλα έφυγε άουτ.
67ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χουάντερσον
65ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μπρους
65ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γκίνο
61ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μαρκόφσκι
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ροβίθη από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, η μπάλα πάνω από το δοκάρι.
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Γιαννιτσάνης αντί του Ιωαννίδη.
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Προβυδάκη έξω από την περιοχή, η μπάλα πέρασε δίπλα από το αριστερό δοκάρι.
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπαράτα έφυγε στην κόντρα μετά από κλέψιμο, δοκίμασε το σουτ η μπάλα όμως πέρασε άουτ.
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απαντά ο Εργοτέλης, με κεφαλιά του Μπαράτα που μπλόκαρε ο Χουάντερσον.
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπεντινέλι έξω από την περιοχή, μπλόκαρε ο κίπερ του Εργοτέλη.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έληξε το πρώτο μέρος.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο λεπτά καθυστερήσεων για το πρώτο ημίχρονο.
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπουτσάκη έξω από την περιοχή, η μπάλα πέρασε πάνω από το δοκάρι.
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Από εξαιρετική κάθετη πάσα του Μπουτσάκη, ο Ροβίθης έκανε πλασέ, η μπάλα πέρασε δίπλα από το αριστερό δοκάρι. Ο Έφορντ δεν πρόλαβε να βάλει το πόδι στην πορεία της για να τη στείλει στα δίχτυα.
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γύρισμα του Μπουτσάκη στην περιοχή, ο Κύργιας απομακρύνει με ρίσκο σε κόρνερ, καθώς η μπάλα παραλίγο να πάει στα δίχτυα της ομάδας του.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγκαστική αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Μπουτσάκης αντί του Μπουρσέλη.
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπουρσέλης φαίνεται ότι δεν μπορεί να συνεχίσει.
28ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μπεντινέλι
28ΓΚΟΛΜπεντινέλι
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1 για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Μπεντινέλι δέχτηκε κάθετη πάσα, πλάσαρε μέσα από την περιοχή και σκόραρε, παρά την προσπάθεια του Καλογεράκη να διώξει.
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπουρσέλης χτύπησε και πέρασε προσωρινά εκτός αγώνα.
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πράγματι δεν έγινε πέναλτι από τον Μπάτζιο. Έκανε θέατρο ο φορ του Απόλλωνα.
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ιωαννίδης βρέθηκε πεσμένος στην περιοχή του Εργοτέλη, ζήτησε πέναλτι. Ο διαιτητής έδειξε να συνεχιστεί το ματς.
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κακή μπαλιά του Ιωαννίδη, χάθηκε η ευκαιρία του Απόλλωνα να απειλήσει.
15ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μπεντινέλι
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ από τον Κολ, η μπάλα πέρασε πάνω από το δοκάρι.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ιωαννίδης βρέθηκε στην περιοχή του Εργοτέλη, αλλά καθυστέρησε να δράσει και έχασε τη μπάλα.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Παιχνίδι κέντρου και λαθών στα πρώτα λεπτά.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το ματς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Λάμπρου Γιώργος (Εύβοιας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Αναστασάκης (Χανίων)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Γιάννης Ταουσιάνης): Καλογεράκης, Προβυδάκης, Σπίριακ, Μπάτζιος, Μπότε, Μπουρσέλης, Μπρους, Τσέλιος, Μπαράτα, Ροβίθης, Έφορντ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Μπάμπης Τεννές): Χουάντερσον, Κύργιας, Ζησόπουλος, Γκίνο, Μπεντινέλι, Βάρκας, Λαρέα, Βιτλής, Κολ, Ιωαννίδης, Μαρκόβσκι.