Αναφορά Αγώνα: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | Round 17 | SUPER LEAGUE 2 2020-21

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ εν ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
2 1

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 28 Μάρτιος 2021
Ώρα Αγώνα: 14:45 h

90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος στο ματς. Δόξα - Ιεράπετρα 2-1.
90 4'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Ιεράπετρα στις καθυστερήσεις. Κεφαλιά του Κούστα, η μπάλα έξω.
90 1'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για την Ιεράπετρα στις καθυστερήσεις.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπαίνουμε στις καθυστερήσεις.
85Βγήκε Νταμιάν Γκίνη (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Τσιλιγγίρης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
85Βγήκε Δημήτρης Μαυριάς (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Σαμπανίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τελευταίο πεντάλεπτο στο ματς και η Ιεράπετρα βγαίνει όλο και πιο μπροστά.
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Ιεράπετρα το πιστεύει όσο βρίσκεται μέσα στο ματς.
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ - Μενσά αντί Κουτσιανικούλη, Μπελεβώνης αντί Μπαράνκο, Μαρινάκης αντί Βάντερσον.
73Βγήκε Βασίλης Κουτσιανικούλης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Εμανουέλ Μενσά (MΕΣΟΣ)
73Βγήκε Μπρούνο Μπαράνκο (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Στάθης Μπελεβώνης (MΕΣΟΣ)
73Βγήκε Κόστα Βιάνα Βάντερσον (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Μιχάλης Μαρινάκης (MΕΣΟΣ)
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ντάλα Κόστα με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και μειώνει σε 2-1!
69ΓΚΟΛΜάουρο Ντάλα Κόστα
69ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΜάουρο Ντάλα Κόστα
68ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Στέργιος Παρασκευάς
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν υπάρχει η μεγάλη φάση στα τελευταία λεπτά.
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Βάντερσον αγκάλιασε τον προπονητή του, Θανάση Κολιτσιδάκη, μετά από το γκολ που πέτυχε.
60ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Αρσενίδης
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Ιεράπετρα μετά το δεύτερο γκολ που δέχθηκε φαίνεται εντελώς εκτός παιχνιδιού.
57Βγήκε Κώστας Τεγούσης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Αρσενίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
52ΓΚΟΛΚόστα Βιάνα Βάντερσον
52ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Κόστα Βιάνα Βάντερσον
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Βάντερσον εκμεταλλεύεται τη σύγχυση στην άμυνα της Ιεράπετρας και κάνει το 2-0.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία με τον Κουτσιανικούλη για την ομάδα της Δράμας.
46Βγήκε Γιώργος Αποστολίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Μάουρο Ντάλα Κόστα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου μέρους στη Δράμα.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Είμαστε στον επιπρόσθετο χρόνο του πρώτου μέρους.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στη Δράμα. Δόξα - Ιεράπετρα 1-0
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - Αρναούτογλου αντί Χιντζίδη.
44Βγήκε Στράτος Χιντζίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Αρναούτογλου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Αρναούτογλου ετοιμάζεται να περάσει στον αγωνιστικό χώρο.
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ετοιμάζει αλλαγή η Ιεράπετρα.
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπαράνκο κοντρολάρει την μπάλα με δυσκολία, κάνει το σουτ με τη μία, αλλά δεν μπορεί να νικήσει τον Αθανασόπουλο.
35Βγήκε Στέφεν Χάμοντ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Φυτόπουλος (MΕΣΟΣ)
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ - Ο Φυτόπουλος στη θέση του Χάμοντ, ο οποίος τραυματίστηκε.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπαράνκο δεν προλαβαίνει να κάνει την προβολή.
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...H Δόξα ανοίγει το σκορ με τον Μαυριά, ο οποίος πιάνει ένα εξαιρετικό σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα σκάει μπροστά από τον Αθανασόπουλο και καταλήγει στα δίχτυα! Πανέμορφο γκολ.
24ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Δημήτρης Μαυριάς
24ΓΚΟΛΔημήτρης Μαυριάς
22ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βασίλης Βογιατζής
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άλλη μια καλή επίθεση της Ιεράπετρας μένει ημιτελής λόγω λανθασμένης τελικής πάσας. Ίσως θα έπρεπε να τελειώσει μόνος του τη φάση ο Κούστα.
17ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ιορδάνης Παπαργυρίου
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Παπαργυρίου κάνει το φάουλ στην προσπάθειά να πάρει την μπάλα.
11ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χρήστος Κουκόλης
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν υπάρχει κάποια μεγάλη φάση με την Ιεράπετρα να είναι καλύτερη στα πρώτα δέκα λεπτά.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους. Ο Κούστα πιάνει το σουτ, η μπάλα ελάχιστα έξω.
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Αποστολίδη, η μπάλα έξω.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλησπέρα σας
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας) Βοηθοί: Τυριακίδης (Μακεδονίας), Νίκζας (Λάρισας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ (Τίμος Καβακάς): Αθανασόπουλος, Βογιατζής, Χιντζίδης, Μασουέρο, Σμίλτος, Τεγούσης, Λεμονής, Γκίνη, Ντούνης, Αποστολίδης, Κούστα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (Θανάσης Κολιτσιδάκης): Στεφανάκος, Κουκόλης, Άντερσον, Παπαργυρίου, Παρασκευάς, Πινδώνης, Χάμοντ, Κουτσιανικούλης, Μαυριάς, Βάντερσον, Μπαράνκο.