Χρόνος Συμβάν
90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα
90 2ΔΟΚΑΡΙΑλέξανδρος Νατσιόπουλος
90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέο δοκάρι (δεξί) για τη Λαμία και πάλι με τον Νατσιόπουλο, που βγήκε τετ α τετ με τον Αθανασόπουλο.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ντελέκου, άουτ.
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: Ο Σερτζίνιο πλάσαρε στον Νατσιόπουλο, ο τελευταίος σούταρε, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι. Στην επαναφορά, ο Νεόφυτος έπιασε την κεφαλιά, όμως ήταν σε θέση οφσάιντ.
85ΔΟΚΑΡΙΑλέξανδρος Νατσιόπουλος
82Βγήκε Αλέξανδρος Καραγιάννης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Νατσιόπουλος (MΕΣΟΣ)
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: Εκτός ο Καραγιάννης, εντός ο Νατσιόπουλος.
77ΓΚΟΛ ΦΑΟΥΛ Σάββας Σιατραβάνης
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ: 4-1: Πολύ ωραία εκτέλεση φάουλ του Σιατραβάνη, που μείωσε για τους Πατρινούς.
77ΓΚΟΛΣάββας Σιατραβάνης
74Βγήκε Φώτης Παπανικολάου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Πέδρο Χοσέ Αρίας Περίκο (MΕΣΟΣ)
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ: Αντί του Παπανικολάου, ο Περίκο.
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: Στη θέση του Πίντο, ο Νεόφυτος.
62Βγήκε Γιόνε Ντα Σίλβα Πίντο (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Νεόφυτος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τετ α τετ του Πίντο, έπειτα από κάθετη πάσα του Καραγιάννη, δεν κατάφερε να νικήσει τον Αθανασόπουλο.
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σιλιγαρδάκη, άουτ.
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάτι ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: Αντί του Καραλή, ο Ενγκουέμ.
52Βγήκε Γιάννης Καραλής (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αλμπέρτο Ν' Γκουέμ (MΕΣΟΣ)
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απευθείας κόκκινη κάρτα στον Τζόκιτς για αψιμαχία με τον Πέδρο.
49ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑΜίλος Τζόκιτς
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου μέρους
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό καθυστερήσεις
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διπλή ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ: Εκτός ο Μουκίδης, εντός ο Ντελέκος. Και έξω ο Χαρτσιάς, μέσα ο Χατζής.
35ΓΚΟΛΑλέξανδρος Καραγιάννης
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: 4-0: Πάρτι κάνει η Λαμία, που με πλασέ του Καραγιάννη αναγκάζει τον Αθανασόπουλο να μαζέψει την μπάλα από τα δίχτυα για τέταρτη φορά! Το γκολ προήλθε από ασίστ του Σερτζίνιο στον Καραγιάννη.
30ΓΚΟΛΓιόνε Ντα Σίλβα Πίντο
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: 3-0: Ο Ζουλιώτης έβγαλε τη σέντρα στον Πίντο, ο τελευταίος με σουτ έγραψε το 3-0.
30ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γιόνε Ντα Σίλβα Πίντο
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: 2-0: Ο Τζόκιτς έπαιξε το ένα δύο με τον Πίντο, ο τελευταίος έδωσε ξανά στον Τζόκιτς που με σουτ έκανε το 2-0.
27ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μίλος Τζόκιτς
27ΓΚΟΛΜίλος Τζόκιτς
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σερτζίνιο, μπλόκαρε ο Αθανασόπουλος.
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Σιατραβάνη, λίγο άουτ.
12ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Τσαμούρης
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Σερτζίνιο, εύκολα ο Αθανασόπουλος.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Χαρτσιά, άουτ.
05ΓΚΟΛΛεάντρο Πίντο
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: 1-0: Ο Πίντο δέχθηκε την αγκωνιά του Λαμπρόπουλου, ο διαιτητής έδειξε πέναλτι. Την εκτέλεση ανέλαβε ο Λεάντρο και έκανε το 1-0 για την ομάδα της Φθιώτιδας.
05ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΛεάντρο Πίντο
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Λαμία κέρδισε πέναλτι.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης) Βοηθοί: Καραμπούλας, Αναστασίου (Λάρισας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Παναχαϊκή (Δημήτρης Σπανός): Αθανασόπουλος, Παπανικολάου, Ασίγκμπα, Κοντοδήμος, Πινδώνης, Πέδρο, Σιατραβάνης, Μουκίδης, Μητρόπουλος, Λαμπρόπουλος Γ., Χαρτσιάς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λαμία (Γιώργος Βαζάκας): Ρίζος, Ζουλιώτης, Λεάντρο, Κοντέων, Τζόκιτς, Σιλιγαρδάκης, Τσαμούρης, Καραγιάννης, Καραλής, Πίντο, Σερτζίνιο.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπλουζάκια που αναγράφουν «όχι στη βία κατά των γυναικών» φόρεσαν οι παίκτες των δύο ομάδων κατά την είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο.