Αναφορά Αγώνα: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | Round 12 | FOOTBALL LEAGUE 2015-16

ΚΕΡΚΥΡΑ εν ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
1 0

95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΤΕ τα λεπτά των καθυστερήσεων.
88Βγήκε Δημήτρης Σουάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Στέλιος Μακρίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Κέρκυρα. Στη θέση του Σουάνη ο Μακρίδης.
85Βγήκε Νίκολα Κρισμάρεβιτς  (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Λινάρδος (MΕΣΟΣ)
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΕΣ για τον Παναιγιάλειο. Στη θέση του Κρισμάρεβιτς ο Λινάρδος και στη θέση του Κολόκα ο Γκούφας.
85Βγήκε Γιάννης Κολόκας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αρμάντο Γκούφας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0! Ο Ντιόγκο με εκτέλεση φάουλ «ξεκλειδώνει» την άμυνα του Παναιγιαλείου και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα! Η μπάλα βρήκε σε πόδια και άλλαξε πορεία, μπερδεύοντας τον Πίτκα.
81ΓΚΟΛΖορντάο Ντιόγκο
81ΓΚΟΛ ΦΑΟΥΛ Ζορντάο Ντιόγκο
76ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σπύρος Σπίνουλας
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΥΚΑΙΡΙΑ για την Κέρκυρα. Ο Ζορμπάς σουτάρει, αλλά ο Πίτκας σώζει την εστία του.
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Παναιγιάλειο. Ο τραυματίας Σκαρτσίλας δίνει τη θέση του στον Σταμογιάννο.
69Βγήκε Λεωνίδας Σκαρτσίλας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Σταμογιάννος (MΕΣΟΣ)
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ ο Λεωνίδας Σκαρτσίλας, ζητάει να γίνει αλλαγή.
62ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μίλαν Πέριτς
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του αμαρκάριστου Παρασκευαΐδη, η μπάλα φεύγει άουτ.
58Βγήκε Αλέξανδρος Κόντος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ρούμπεν Ταβάρες Φάμπιο (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
58Βγήκε Οράσιο Καρντόσο (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Λεωνίδας Καμπάνταης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΕΣ για την Κέρκυρα. Στη θέση του Καρντόσο ο Καμπάνταης και στη θέση του Κόντου ο Φάμπιο.
56ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Κρητικός
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σουάνη, η μπάλα κοντράρει στον Γκοτσούλια και οι Φαίακες κερδίζουν κόρνερ. Στην εκτέλεσή του «κεραυνός» από τον Ντιόγκο, η μπάλα άουτ.
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι Σκαρτσίλας, Σπίνουλας δεν συνεργάζονται καλά και οι φιλοξενούμενοι χάνουν ευκαιρία να απειλήσουν την εστία του Κουτζαβασίλη.
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ζορμπά, ο Πίτκας μπλοκάρει τη μπάλα.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Κόντου, ο Γκομές κάνει το γύρισμα, αλλά οι αμυνόμενοι διώχνουν προ του Ντουαλά.
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Σκαρτσίλας από αριστερά δοκίμασε το σουτ, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Γκομές, ο Πίτκας παραχωρεί κόρνερ.
23COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ζορμπά, ο Πίτκας με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει.
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ για τον Παναιγιάλειο. Ο Πέριτς βγήκε τετ α τετ με τον Κουτζαβασίλη, αλλά στο πλασέ του ο γκολκίπερ της Κέρκυρας αποκρούει τη μπάλα.
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ντιόγκο κόβει με το κεφάλι πριν η μπάλα φτάσει στον Πέριτς.
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Κρητικού, ο Ομάρ με κεφαλιά απομακρύνει τη μπάλα πριν γίνουν επικίνδυνοι οι Σουάνης, Ντουαλά.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Περίπου 30 οπαδοί του Παναιγιαλείου βρίσκονται στο ΕΑΚ Κέρκυρας.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Γιώργος Μαραντάς): Πίτκας, Σανδραβέλης, Ομάρ, Ιωάννου, Κολόκας, Κρισμάρεβιτς, Γκοτσούλιας, Σπίνουλας, Μίλιτς, Σκαρτσίλας, Πέριτς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών) Βοηθοί: Λιαμπότης (Αθηνών), Διαμάντης (Ηπείρου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΕΡΚΥΡΑ (Αλέκος Βοσνιάδης): Κουτζαβασίλης, Γκομές, Ντιόγκο, Παρασκευαΐδης, Βενέτης, Καρντόσο, Κρητικός, Κόντος, Ζορμπάς, Ντουαλά, Σουάνης.