Αναφορά Αγώνα: ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ | Round 20 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ εν ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
1 2

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 16 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΙΚΟ: Ασπρόπυργος - Θεσπρωτός 1-2
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους, πάλι με τον Μπίκα να σουτάρει λίγο άουτ
78ΓΚΟΛΧαρίλαος Μπίκας
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ο Θεσπρωτός με τον Μπίκα να κάνει το 1-2!
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Θεσπρωτό, με τον Κολλά να μην προλαβαίνει να στείλει τη μπάλα σε κενή εστία
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάτι αξιόλογο το πρώτο 15λεπτο του β' ημιχρόνου
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το β' ημίχρονο
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΗΜΙΧΡΟΝΟ: 1-1
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Θεσπρωτό με τον Μπίκα να ισοφαρίζει σε 1-1!
38ΓΚΟΛΧαρίλαος Μπίκας
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σρέτσκοβιτς από καλή θέση, η μπάλα άουτ
12ΓΚΟΛΡόντιον Ζγκούρη
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ο Ασπρόπυργος, ανοίγει το σκορ στο 12ο λεπτό, με τον Ζγκούρη