Αναφορά Αγώνα: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | Round 25 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ εν ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 09 Απρίλιος 2017
Ώρα Αγώνα: 16:00 h

94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα, Πανελευσινιακός-Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0.
91COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπλέντι έξω από την περιοχή, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.
75Βγήκε Θοδωρής Κωνσταντινίδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νοέλ Νίασον (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
75Βγήκε Σωτήρης Τσιλούλης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Σάμουελ Ντάνκουα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Βγήκε ο Τσιλούλης και μπήκε ο Ντάνκουα.
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Στη θέσητου Κωνσταντινίδη μπήκε ο Νίασον.
74ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Υφαντής
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χλιαρό σουτ του Τσιλούλη, η μπάλα περνά άουτ.
67Βγήκε Μπασιρού Ντεμπελέ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Υφαντής (MΕΣΟΣ)
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Στη θέση του Ντεμπελέ μπαίνει ο Υφαντής.
58Βγήκε Ηλίας Καραγιάννης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μπλέντι Μούτσα (MΕΣΟΣ)
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Στη θέση του Καραγιάννη μπήκε ο Μπλέντι.
47Βγήκε Σωτήρης Ζέλιος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χαράλαμπος Σιλιγαρδάκης (MΕΣΟΣ)
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Ζέλιος αποχωρεί τραυματίας, κρατώντας το χέρι του, και μπαίνει στο ματς ο Σιλιγαρδάκης.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Στη θέση του Αγγελούδη ο Κορομηλάς.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στην Ελευσίνα.
46Βγήκε Νίκος Αγγελούδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Κορομηλάς (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
45 02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, Πανελευσινιακός-Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Αναγέννηση Καρδίτσα έχει ανεβάσει στροφές, ωστόσο οι φιλοξενούμενοι δεν μπορούν να απειλήσουν.
21ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Τσούπρος
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Τσιλούλη, η μπάλα πέρασε αρκετά πάνω από τα δοκάρια.
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ντιατά, η μπάλα πέρασε άουτ.
08ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΚώστας Τσούπρος
08ΓΚΟΛΚώστας Τσούπρος
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ. Σέντρα από δεξιά του Ζέλιου, ο Τσούπρος πήδηξε πιο ψηλά απ’ όλους και με καρφωτή κεφαλιά έστειλε την μπάλα στην αριστερή γωνία του Κουτσόπουλου.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μίαρης (Δωδ/νήσου) Βοηθοί: Καρβούνης (Μεσσηνίας), Καραλής (Ηλείας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιάννης Μάγγος): Κουτσόπουλος, Τσόπελας, Τζάνης, Μάιγκα, Κισκαμπάνης, Καραγιάννης, Ντεμπελέ, Μπιτέλης, Τσιλούλης, Τζέκος, Ντιατά.