Αναφορά Αγώνα: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | Round 16 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ εν ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
0 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 19 Φεβρουάριος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα. Πανελευσινιακός – Παναιγιάλειος 0-0.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.
89Βγήκε Ηλίας Τσιλιγκίρης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Παπαδόπουλος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Βγαίνει ο Τσιλιγκίρης και μπαίνει ο Παπαδόπουλος.
88Βγήκε Νοέλ Νίασον (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Τσούπρος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Στη θέση του Νίασον ο Τσούπρος.
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κωνσταντινίδη μέσα από την περιοχή, η μπάλα κόντραρε στους αμυντικούς και μπλόκαρε εύκολα ο Γκαραβέλης.
86Βγήκε Σέλμπι Πρίντεμπς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Εμέκα Τζόσουα Ακούζιε (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Στη θέση του Πρίντεμπς μπήκε ο Εμέκα.
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Σκαρτσίλα, απέκρουσε ο Μακρυωνίτης.
77Βγήκε Στέλιος Κρητικός (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Ξόμπλιος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Στη θέση του Κρητικού ο Ξόμπλιος.
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Βγαίνει ο Ιβάνκο και μπαίνει ο Γκούφας.
66Βγήκε Βιτάλι Ιβάνκο (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αρμάντο Γκούφας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Στη θέση του Σταματάκη ο Δημόπουλος.
63Βγήκε Γιάννης Σταματάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Δημόπουλος (MΕΣΟΣ)
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ του Νίασον, απομάκρυναν με κεφαλιά οι φιλοξενούμενοι
55ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νοέλ Νίασον
53ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αρένσι Ρότα
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κωνσταντινίδης επιχείρησε το γύρισμα από δεξιά, αλλά οι παίκτες του Παναιγιάλειου απομάκρυναν όπως όπως
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ για τον Πανελευσινιακό, εκτέλεσε ο Νίασον, μπλόκαρε εύκολα ο Γκαραβέλης.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
45 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος στο πρώτο ημίχρονο. Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος 0-0
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαμαρτυρίες από τον Πανελευσινιακό για πέναλτι σε ανατροπή του Σταματάκη. Ο διαιτητής όμως δείχνει ότι το φάουλ έγινε έξω από την περιοχή. Το εκτέλεσε ο Αγγελούδης και πέρασε ανεκμετάλλευτο.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο λεπτά των καθυστερήσεων
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σκληρό παιχνίδι και από τις δύο ομάδες, με αρκετές «μονομαχίες», που διακόπτεται συνεχώς από τον διαιτητή.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σταματάκη, η μπάλα περνά άουτ.
24ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκολα Κρισμάρεβιτς
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τίποτα το αξιοσημείωτο δεν έχει συμβεί στην Ελευσίνα. Παιχνίδι κέντρου από τις δύο ομάδες, με τους γηπεδούχους να πιέζουν αλλά να μην έχουν καταφέρει ακόμα με αξιώσεις να μπουν στην αντίπαλη περιοχή.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγνωστικά τα πρώτα λεπτά του αγώνα. Η Ελευσίνα δείχνει πάντως να πατά καλύτερα.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Λέλι Ντέμο
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Δημήτρης Σπανός): Γκαραβέλης, Στίκας, Ντέμο, Ρότα, Μωυσίδης, Καζναφέρης, Μπούζας, Τσιλιγκίρης, Σκαρτσίλας, Κρητικός, Ιβάνκο.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Γιώργος Βαζάκας): Μακρυωνίτης, Κωνσταντινίδης, Αρναούτογλου, Κολόκας, Καμπούρης, Κρισμάρεβιτς, Σταματάκης, Πρίντεμπς, Γραικός, Νίασον, Αγγελούδης.
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Στέλιος Κρητικός
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ηλίας Τσιλιγκίρης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μίαρης (Δωδ/νήσου) Βοηθοί: Καρμίρης (Λέσβου), Ντάλλας (Αθηνών)