Αναφορά Αγώνα: ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΞΑΝΘΗ | Round 7 | SUPER LEAGUE 2 2020-21

ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ εν ΞΑΝΘΗ
0 1

Ημερομηνία Αγώνα: Τετάρτη, 10 Φεβρουάριος 2021
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

96COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΞΑΝΘΗ 0-1
95ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Πολ Ίτσο
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άστοχο σουτ του Δούμτσιου
92COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλό σουτ του Γουόλτερς, η μπάλα άουτ
90ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Νταλακούρας
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άστοχο σουτ του Δούμτσιου
86Βγήκε Μάρκο Τεσίγια (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κρίστιαν Πόποβιτς (MΕΣΟΣ)
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έκλεισε τις αλλαγές η Ξάνθη: Τζουρμαν και Πόποβιτς αντί Σιατραβάνη και Τεσίγια
86Βγήκε Σάββας Σιατραβάνης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μάθιου Τζούρμαν (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
84Βγήκε Νίκος Παπανίκου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Γιαννιώτης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - Γιαννιώτης αντί Παπανίκου.
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή η Ξάνθη: Γουόλτερς αντί Σχρόιγεν
82Βγήκε Γιόρι Σχρόιγεν (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ράντι Βόλτερς (MΕΣΟΣ)
78ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΠάτρικ Έμπερτ
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το κέρδισε ο Σιατραβάνης - Ο Έμπερτ σκοράρει και 1-0 για την Ξάνθη
78ΓΚΟΛΠάτρικ Έμπερτ
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι για την Ξάνθη!
75ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Γυφτοκώστας
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - Στη θέση του Ρουμπάγκουκα ο Νταλακούρας
 Μπήκε Γιάννης Μυστακίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διπλή αλλαγή η Ξάνθη: Κέβιν Γκαρσία και Καπνίδης εκτός αγώνα, Παντελιάδης και Μυστακίδης στη θέση τους
62Βγήκε Χρήστος Μαραθωνίτης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Γυφτοκώστας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - Γυφτοκώστας αντί Μαραθωνίτη.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι γηπεδούχοι έχουν περιορίσει κατά πολύ την επιθετική δραστηριότητα της Ξάνθης
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Καπνίδης δεν μπορεί να παρέμβει στο διαγώνιο σουτ του Σχρόιγεν - η μπάλα άουτ
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Δουμτσιου από πλάγια μπλοκάρει ο Ίζο
46Βγήκε Φραντσέσκο Λόβριτς (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Δερμιτζάκης (MΕΣΟΣ)
46Βγήκε Δημήτρης Κλιγγόπουλος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Χατζηδίμπας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ Β' ΗΜΙΧΡΟΝΟ
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διπλή αλλαγή ο Καραϊσκάκης: Λόβριτς και Κλιγγοπουλος περνούν εκτός, Δερμιτζάκης και Χατζηδίμπας στη θέση τους
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΗΜΙΧΡΟΝΟ: ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΞΑΝΘΗ 0-0
44ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μάρκο Τεσίγια
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άσχημη πτώση του Ίζο, του παρέχονται οι πρώτες βοήθειες
36COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Επικίνδυνο σουτ του Σιατραβάνη, η μπάλα λίγο άουτ
35ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Παπανίκου
27ΔΟΚΑΡΙΓιόρι Σχρόιγεν
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΝΕΟ ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ: Τεράστια ευκαιρία με τον Σχρόιγεν να "σημαδεύει" πάλι το δοκάρι του Μπουργάνη
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...O Μπουργάνης μπλοκάρει επικίνδυνο γύρισμα του Σχρόιγεν
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Συμπληρώθηκε το πρώτο 20λεπτο, με την Ξάνθη να έχει την πρωτοβουλία και τη σημαντικότερη φάση στο ματς (δοκάρι στο 5ο λεπτό)
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη καλή στιγμή για τον Καραϊσκάκη, με τον Ρούνεϊ να μην μπορεί να γίνει απειλητικός από πλεονεκτική θέση
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέο δυνατό σουτ του Σχρόιγεν, μπλοκάρει ο Μπουργάνης
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σχρόιγεν, η μπάλα άουτ
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ Η ΞΑΝΘΗ: Διπλή μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Κεραυνός" του Έμπερτ στο οριζόντιο δοκάρι, στην στη συνέχεια της φάσης ο Μπουργάνης διώχνει σε κόρνερ εξ επαφής σουτ του Μπριλάντε
05ΔΟΚΑΡΙΠάτρικ Έμπερτ
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι παίκτες της Ξάνθης πιέζουν ψηλά στο ξεκίνημα
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το παιχνίδι
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας) Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καραϊσκάκης: Εκτός αποστολής έμειναν οι τραυματίες Δεινόπαπας, Τσούτσης, Παππάς, Μπεκατώρος και Λουίς Φελίπε, καθώς και οι Χουάντερσον, Μπότσαρης, Μαύρου, Γαλεάδης για διαφορετικούς λόγους.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ: Μπουργάνης, Θεολόγου, Φαν Ίπερεν, Ρουμπάγκουκα, Δούμτσιος, Μαραθωνίτης, Παπανίκου, Κόκας, Κλιγγόπουλος, Ρούνεϊ, Λόβριτς
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Καραϊσκάκης δεν έχει νίκη στα πρώτα 6 παιχνίδια (3 ισοπαλίες και 3 ήττες)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ντεμπούτο του Γιάννη Μάγγου στην τεχνική ηγεσία του Καραϊσκάκη
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΞΑΝΘΗ (Τόνι Πόποβιτς): Ίζο, Τ. Παπάζογλου, Στάθης, Τεσίγια, Γκαρσία, Βέρκερ, Σχρόιγεν, Μπριλάντε, Σιατραβάνης, Έμπερτ, Καπνίδης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Ξάνθη έχει κερδίσει μόνο τον Ιωνικό στα πρώτα της 5 ματς, κι αυτόν με γκολ στο τελευταίο λεπτό!