Αναφορά Αγώνα: ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ | Round 14 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

ΔΙΑΓΟΡΑΣ εν ΒΕΡΟΙΑ
0 1

Ημερομηνία Αγώνα: Σάββατο, 04 Ιανουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του παιχνιδιού: Διαγόρας - Βέροια 0-1 με γκολ του Πολύζου στο 71'
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά ο επιπλέον χρόνος
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τη Βέροια τη θέση του Κανούλα πήρε ο Μπλέτσας
86ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Στάθης Προβατίδης
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Βέροια, τη θέση του Πέντα πήρε ο Ταίρης
73ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αντώνης Αθανασίου
71ΓΚΟΛΣτέφανος Πολύζος
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΟΙΑ (0-1): Σουτ του Κανούλα η μπάλα σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι του Τσέλιου, στην συνέχεια της φάσης, γύρισμα του Σιμόνι στον Πολύζο και ο τελευταίος με κοντινό πλασέ άνοιξε το σκορ για τη Βέροια
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή στην αλλαγή για τον Διαγόρα. Τη θέση του τραυματία Πατσαρούχα, πήρε ο Γεωργίου
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ελάχιστες οι φάσεις στο β' ημίχρονο
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή και για τον Διαγόρα, τη θέση του Γούλα πήρε ο Πατσαρούχας
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη αλλαγή για την Βέροια, τη θέση του Ζούρκου πήρε ο Χαντζάρας
49ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλέξανδρος Βεργώνης
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνημα στο β' ημίχρονο - Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Διαγόρας - Βέροια 0-0
37ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Θεοχάρης Ηλιάδης
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μουχάλη πάνω από τα δοκάρια του Τσέλιου. Πιέζει η Βέροια
31ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλμπέρτο Σιμόνι
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Βέροια, όταν μετά από σέντρα του Πεταυράκη, ο Ζούρκος έκανε το γυριστό σουτ στην κίνηση και η μπάλα πέρασε λίγο άουτ
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για την Βέροια: Ο Σιμόνι, έδωσε στον Ζούρκο, εκείνος από το σημείο του πέναλτι τροφοδότησε τον Κανούλα και ο τελευταίος με σουτ μέσα από την μεγάλη περιοχή, έστειλε τη μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Τσέλιου
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πολλές στημένες φάσεις γύρω από την περιοχή της Βέροιας, περνούν ανεκμετάλλευτες από τους παίκτες του Διαγόρα