Αναφορά Αγώνα: ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ | Round 8 | SUPER LEAGUE 2

1 0

Περίληψη

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 08 Δεκέμβριος 2019
Ώρα Αγώνα: 17:30 h

90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ήξη αγώνα. (με σκορ 1-0 για τον ΠΑΣ Γιάννινα)
90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ Γιάννινα) Κίτρινη στον Χουτεσιώτη.
90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ)Ο Παμλίδης έστρωσε στον Κάστρο στο ημικύκλιο, πάνω στον Μένκα η μπάλα
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Δόξα Δράμας) Κίτρινη στον Οικονόμου.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...3 λεπτά καθυστερήσεις
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο ΠΑΣ πιέζει για το δεύτερο γκολ.
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Δόξα Δράμας) Κίτρινη κάρτα στον Ιωαννίδη.
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ του Αποστολόπουλου, κεφαλιά του Λέο από τη μικρή περιοχή, ο Μένκα με τρομερή απόκρουση έδιωξε σε κόρνερ. Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Δόξα Δράμας. (Ο Περέγιο στη θέση του Μακροπουλιώτη)
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αντεπίθεση του ΠΑΣ, ο Λέο στον Κρίζμαν, αυτός στον Παμλίδη και ο τελευταίος με σουτ έξω από την περιοχή έστειλε την μπάλα άουτ.
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν έχει κινδυνεύσει αμυντικά ο ΠΑΣ που έχασε δύο μεγάλες ευκαιρίες με Παμλίδη και Λέο να καθαρίσει με τη νίκη.
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ Γιάννινα) Ο Λιάσος στη θέση του Σιόντη που τραυματίστηκε
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Δόξα Δράμας) Στη θέση του Κρητικού ο Κόντος
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Λέο απέφυγε τον αντίπαλό του, απέναντι από τον Μένκα σούταρε και πάλι με τα πόδια ο Μένκα εξουδετέρωσε το τετ-α-τετ. Μία ακόμα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ)Σουτ του Παμλίδη έξω από την περιοχή, ο Μένκα μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια.
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ Γιάννινα) Ο Λέο στη θέση του Νάουμετς
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία του ΠΑΣ. Ο Νάουμετς έβγαλε την κάθετη και ο Παμλίδης σε τετ-α-τετ σημάδεψε στην κλειστή γωνία του Μένκα που απέκρουσε σε κόρνερ με τα πόδια.
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ) Κρίζμαν καταφέρνει και περνάει από τα αριστερά, περίμεναν Παμλίδης και Νάουμετς την πάσα, αλλά γλίστρησε τη στιγμή της πάσας ο Κροάτης
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ράντοβατς θα παίξει αριστερά στα χαφ και ο Νάουμετς θα έρθει δεξιά
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ Γιάννινα) Ο Ράντοβατς στη θέση του Ξύδα
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο ΠΑΣ έχει περισσότερη κατοχή μπάλας στα 10 λεπτά του β' μέρους, αλλά δεν έχουν σημειωθεί σημαντικές φάσεις.
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρϋοπόθεση αντεπίθεσης για τη Δράμα ο Κουαμπένα έγινε κάτοχος της μπάλας, αλλά αν την άφηνε για τον Ρόβα ο τελευταίος θα έφευγε τετ-ε-τετ. Τελικά η πάσα του Κουαμπένα στον Ρόβα δεν είχε τύχη, αφού γλίστρησε ο Ρόβας.
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρεσάρει πολύ ψηλά ο ΠΑΣ στα πρώτα λεπτά.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δεύτερου μέρους
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγκαστική αλλαγή για τη Δόξα. Εκτός ο Σιώπης και μέσα ο Καψάλης
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ)Ο Ξύδας έβγαλε την σέντρα από τα δεξιά, ο Παμλίδης πήρε την κεφαλιά και έστειλε την μπάλα άουτ
06COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο παίκτης της Δόξας Δράμας, ο Σιώπης βρίσκεται στο έδαφος και δέχεται τις πρώτες βοήθειες
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΛΗΞΗ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΌΝΟΥ (1-0, ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ)
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...2 λεπτά καθυστερήσεις. (Η Δόξα πήρε τον έλεγχο του ματς στα τελευταία λεπτά.)
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά με τον ΠΑΣ Γιάννινα να κυκλοφορεί την μπάλα και τη Δόξα περισσότερο να αμύνεται
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ)Ο Ξύδας με δύο κοφτές ντρίμπλες άδειασε δύο αντιπάλους, μπήκε στην περιοχή και σούταρε από πλάγια αριστερά, αλλά έκανε κακό τελείωμα.
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κρητικός εκτέλεσε, ο Κουκόλης πήρε την κεφαλιά, η μπάλα παράλληλα από την εστία. Πολύ επικίνδυνη στιγμή αυτή για την άμυνα του ΠΑΣ.
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει η Δόξα, νέο φάουλ από πλάγια αριστερά τώρα σαν κόρνερ
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ) Ο Κρητικός εκτέλεσε το φάουλ, η μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.
34COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ) Κίτρινη στον Κάστρο και φάουλ για τη Δόξα σε πολύ καλή θλεση λίγο δεξιά από το ημικύκλιο της περιοχής.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ)Σουτ του Νάουμετς δίπλα από το ημικύκλιο, η μπάλα έσκασε μπροστά από τον Μένκα, αλλά μπλόκαρε.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ρόβας βρίσκεται στο έδαφος και δέχεται τις πρώτες βοήθειες. Συνεχίζει κανονικά στο παιχνίδι ο επιθετικός της Δόξας
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σκοράρει ο Κρίζμαν και κάνει το 1-0 για τα Γιάννινα. Σέντρα από δεξιά του Ξύδα, γυριστή κεφαλιά του Κρίζμαν που ήταν εξ' επαφής με το τέρμα στο πρώτο δοκάρι. Πολύ όμορφο γκολ από τον Κροάτη που σκόραρε για δεύτερη φέτος.
25ΓΚΟΛΚρίζμαν
25ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΚρίζμαν
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ)Ο Ξύδας έκανε την συρτή παράλληλη σέντρα από τα δεξιά ωστόσο κανένας παίκτης του ΠΑΣ δεν βρέθηκε στην πορεία της μπάλα
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Με τον ΠΑΣ να έχει επισκεφθεί περισσότερες φορές με καλές προϋποθέσεις τα αντίπαλα καρέ.
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ)Ανάποδο ψαλίδι του Παμλίδη, η μπάλα άουτ χωρίς να ανησυχήσει τον Μένκα
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ)Σουτ του Ρόβα από την αριστερή γωνία της περιοχής του ΠΑΣ, στην αγκαλιά του Χουτεσιώτη η μπάλα.
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κάποια κόρνερ έχει κερδίσει στα τελευταία λεπτά ο ΠΑΣ τα οποία περνούν ανεκμετάλλευτα
04COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΝΑ)Ο Ξύδας έκανε το σουτ με τον Μένκα να αιφνιδιάζεται αλλά σε δεύτερη προσπάθεια μπλόκαρε την μπάλα
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Οικονόμου έδωσε με μακρινή μπαλιά στον Ιωαννίδη ο οποίος ανατράπηκε εντός περιοχής από παίκτη των γηπεδούχων αλλά ο Μπαϊλης έδειξε να συνεχιστεί το ματς
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα στην αναμέτρηση
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ(Ανυφαντάκης Κωνσταντίνος): Μένκα, Παπαργυρίου, Μαρκοπουλιώτης, Οικονόμου, Κρητικός, Πλέγας, Ροβας, Ιωαννίδης, Κουκολης, Σιώπης, Hammond
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μπαϊλης Νικόλαος (ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ) Βοηθοί: Φραγκούλης Παύλος, Σκορδίλης Θεοχάρης-Δημήτρης, Καδδας Παναγιώτης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Αργύρης Γιαννίκης): Χουτεσιώτης, Σκόνδρας, Παντελάκης, Μπουκουβάλας, Αποστολόπουλος, Σιόντης, Castro, Naumets, Ξύδας, Παμλίδης, Krizman