Αναφορά Αγώνα: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | Round 19 | FOOTBALL LEAGUE 2017-18

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 04 Μάρτιος 2018
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
92ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βασίλης Βιτλής
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.
86ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Νίκος Ζούρκος
86ΓΚΟΛΝίκος Ζούρκος
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: 3-3: Ο Ζούρκος έπιασε άπιαστο βολέ και έστειλε την μπάλα στο δεξί παραθυράκι της εστίας του Βούρα.
83Βγήκε Ιβάν Πέριτς (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Απόστολος Φουρτζίου (MΕΣΟΣ)
83Βγήκε Ενέα Γκατσολάρι (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Λούτφι Μπιλάλι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΙΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Στη θέση των Γκατσολάρι, Πέριτς, οι Μπιλάλι, Φουρτζίου.
76Βγήκε Λευτέρης Ματσούκας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Βλαντιμίρ Ντιμιτρόφσκι (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: Στη θέση του Ματσούκα, ο Ντιμιτρόφσκι.
75ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βαγγέλης Γκότοβος
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: 3-2: Σέντρα του Βαλλιάνου από τα αριστερά στον Ματσούκα, η μπάλα κόντραρε, αυτή έφθασε στον Κουσκουνά, που με γυριστό σουτ έστειλε την μπάλα πρώτα στο οριζόντιο δοκάρι και έπειτα στα δίχτυα.
68ΓΚΟΛΝίκος Κουσκουνάς
68ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Νίκος Κουσκουνάς
67ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παναγιώτης Πετρούσης
63ΓΚΟΛΓιώργος Γεωργιάδης
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: 2-2: Σέντρα του Γουνδουλάκη, ο Βαλλιάνος πιάνει την κεφαλιά - πάσα και ο Γεωργιάδης με νέα κεφαλιά από το ύψος της μεγάλης περιοχής ισοφαρίζει.
63ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΓιώργος Γεωργιάδης
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Αντί του Χότζιτς, ο Πετρούσης.
60Βγήκε Ανέλ Χότζιτς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Πετρούσης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
57ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Κουσκουνάς
57Βγήκε Παντελής Ριζογιάννης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χοσέ Μαρία Κάσες (MΕΣΟΣ)
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΙΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: Στη θέση των Ριζογιάννη και Μαρκόπουλου, οι Κάσες και Γεωργιάδης.
57Βγήκε Κώστας Μαρκόπουλος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Γεωργιάδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
55ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Σιώπης
50ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ανέλ Χότζιτς
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: 1-2: Ο Ζούρκος έβγαλε την κάθετη πάσα στον Χόζιτς και ο τελευταίος με σουτ νίκησε τον Βούρα.
50ΓΚΟΛΑνέλ Χότζιτς
49ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Θωμάς Παπαδόπουλος
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: 1-1: Ο Ανδρικόπουλος έβγαλε από τα δεξιά τη σέντρα, η μπάλα πέρασε έφθασε στον Παπαδόπουλο και εκείνος με σουτ έκανε το 1-1.
49ΓΚΟΛΘωμάς Παπαδόπουλος
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ματσούκα, μπλόκαρε ο Καραγκιόζης.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.
31ΓΚΟΛΦανούρης Γουνδουλάκης
31ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΦανούρης Γουνδουλάκης
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: 1-0: Σέντρα του Κουσκουνά στον Γουνδουλάκη, που με καρφωτή κεφαλιά άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους.
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Κουσκουνά στον Ματσούκα, που σούταρε άουτ.
25ΔΟΚΑΡΙΚώστας Μαρκόπουλος
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Επιθετικός μονόλογος των γηπεδούχων στα τελευταία λεπτά.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: Σέντρα του Βιτλή στον Μαρκόπουλο, ο τελευταίος σούταρε και έστειλε την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Καραγκιόζη.
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Γκότοβου, μπλόκαρε ο τερματοφύλακας του Αιγινιακού.
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κουσκουνά, απέκρουσε ο Καραγκιόζης.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Ριζογιάννη στον Κουσκουνά, που βγήκε τετ α τετ με τον Καραγκιόζη, σούταρε, αλλά αστόχησε.
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κουσκουνά εντός της περιοχής, ο Καραγκιόζης έδιωξε. Στην επαναφορά, ο Ριζογιάννης έπιασε το δυνατό σουτ, αποσόβησε τον κίνδυνο ο τερματοφύλακας του Αιγινιακού.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σημαντική ευκαιρία για τον Αιγινιακό: Λάθος του Βαλλιάνου, γλίστρησε, ο Πέριτς βγήκε από τα δεξιά στο ύψος της μικρής περιοχής, έδωσε στον Σοφιάνη, ο οποίος βρέθηκε απέναντι από τον Βούρα αλλά έστειλε την μπάλα άουτ.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κιγιντζή (Ξάνθης) Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Τζιώτζιος (Θράκης)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Κώστας Νικολαΐδης): Καραγκιόζης, Ανδρικόπουλος, Γιαζιτζόγλου, Βλάχος, Λιόλιος, Γκατσολάρι, Ζούρκος, Παπαδόπουλος, Πέριτς, Χότζιτς, Σοφιάνης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (Νίκος Κωστένογλου): Βούρας, Σιώπης, Βαλλιάνος, Γκότοβος, Όστοϊτς, Βιτλής, Ριζογιάννης, Μαρκόπουλος, Γουνδουλάκης, Ματσούκας, Κουσκουνάς.