Αναφορά Αγώνα: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ | Round 2 | FOOTBALL LEAGUE 2017-18

0 2

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 05 Νοέμβριος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα
92COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γύρισμα του Λίτσκα, σουτ του Τσόυτση ελάχιστα άουτ.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πολύζου, άουτ.
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: Τσούτσης αντί Κάσες.
85Βγήκε Χοσέ Μαρία Κάσες (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Τσούτσης (MΕΣΟΣ)
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Πεταυράκη, κεφαλιά του Λίτσκα λίγο άουτ.
73Βγήκε Νίκος Ζούρκος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Θωμάς Παπαδόπουλος (MΕΣΟΣ)
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Ζούρκου.
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γύρισμα του Μαρκόπουλου, σουτ του Κάσες μπλόκαρε ο Τόλιος.
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Λίτσκα, λίγο άουτ.
69Βγήκε Αντώνης Πετρόπουλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Λίτσκας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: Εκτός ο Πετρόπουλος, εντός ο Λίτσκας.
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Γιαζιτζόγλου, ελάχιστα άουτ.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Κάσες, λίγο άουτ.
59ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σάββας Τοπαλίδης
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: Ο Μαχαίρας αντί του Ματσούκα.
57Βγήκε Λευτέρης Ματσούκας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Μαχαίρας (MΕΣΟΣ)
57Βγήκε Στέφανος Ντόγος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Δωματάς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Ο Δωματάς αντί του Ντόγου.
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Γιαζιτζόγλου, λίγο άουτ.
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τη Δόξα Δράμας: 0-2: Ο Ματσούκας έπιασε το διαγώνιο σουτ μέσα από περιοχή και λίγο δεξιά και σημείωσε το δεύτερο γκολ των φιλοξενούμενων.
48ΓΚΟΛΛευτέρης Ματσούκας
48ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λευτέρης Ματσούκας
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου μέρους
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Παιχνίδι κέντρου στα πρώτα λεπτά.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
45ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Αντώνης Πετρόπουλος
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τη Δόξα Δράμας: 0-1: Γύρισμα του Ματσούκα, ο Πετρόπουλος με κοντινό πλασέ έγραψε το 0-1.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων
45ΓΚΟΛΑντώνης Πετρόπουλος
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πολύζου, αρκετά άουτ.
38ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βλαντιμίρ Ντιμιτρόφσκι
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μαρκόπουλου εκτός περιοχής, μπλόκαρε ο Τόλιος.
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τσολάκιδη, άουτ.
22ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ενέα Γκατσολάρι
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γύρισμα του Ζούρκου, σουτ του Γκατσολάρι εντός περιοχής, μπλόκαρε ο Μένκα.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Λιόλιου, άουτ.
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πετρόπουλου, μπλόκαρε ο Τόλιος.
12ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Σοφιάνης
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας) Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Γιάντσης (Ημαθίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (Άγγελος Διγκόζης): Μένκα, Γκότοβος, Ντιμιτρόφσκι, Σπυρόπουλος, Πεταυράκης, Πετρόπουλος, Ματσούκας, Κάσες, Μπαϊκαρά, Μαρκόπουλος, Ριζογιάννης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Κώστας Νικολαΐδης): Τόλιος, Τοπαλίδης, Βλάχος, Λιόλιος, Γιαζιτζόγλου, Πολύζος, Γκατσολάρι, Τσολακίδης, Ζούρκος, Ντόγος, Σοφιάνης.