92COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΟΙΑ: Ο Μέξης αντί του Βανκεβάι.
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΟΙΑ: Ο ΟΦέι αντί του Λαζόπουλου.
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: Ο Γραμματίκας βγήκε, ο Τσάινα μπήκε.
80Βγήκε Γιάννης Γραμματίκας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Τίμοθι Τσάινα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΟΙΑ: 3-1: Στην αντεπίθεση ο Μπαστιάνος έβγαλε τη σέντρα- σουτ και παρά την προσπάθεια του Γραμματίκα να διώξει, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.
75AYTOΓΚΟΛΓιάννης Γραμματίκας
70Βγήκε Βασίλης Πολιανίδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Χαρίτος (MΕΣΟΣ)
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: Ο Χαρίτος στη θέση του Πολινιάδη.
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Γκούμας αντίκρισε τη δεύτερη κίτρινη κάρτα για χτύπημα από πίσω στον Δόρη.
64ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Γιάννης Γκούμας
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΟΙΑ: 2-1: Εκτέλεση φάουλ του Μπαστιάνου, ο Βανκεβάι έπιασε την κεφαλιά, δεν έδιωξαν οι αμυντικοί του Παναιγιαλείου, αποδέκτης της μπάλας ο Μπλέτσας που με σουτ έκανε το 2-1.
59ΓΚΟΛΓιώργος Μπλέτσας
59ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γιώργος Μπλέτσας
55Βγήκε Γιώργος Σμίλτος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νταβίτ Τζένετ (MΕΣΟΣ)
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: Ο Σμίλτος εκτός, ο Τζένετ εντός.
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Βανκεβάι, ψηλά άουτ η μπάλα.
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Καψάλη, έδιωξε ο Τσάπαλος σε κόρνερ.
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάτι ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.
50ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Σμίλτος
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΟΙΑ: Στη θέση του Γιαμόα, ο Μπαστιάνος.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος
46Βγήκε Άλεξ Γιαμόα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Μπαστιάνος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου- Ο διαιτητής Σιδηρόπουλος σφύριξε νωρίτερα το ημίχρονο, συγκεκριμένα στο 44'.
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Δόρη εκτός περιοχής, δεν ανησύχησε ο Τσάπαλος.
40ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Γκούμας
40ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλέκος Δόρης
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό μονοκόμματο σουτ του Βανκεβάι, άουτ η μπάλα.
30ΓΚΟΛΧαράλαμπος Δαμιανάκης
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΟΙΑ: 1-1: Εκτέλεση κόρνερ του Λίταινα, πέρασε η μπάλα από όλους, πρώτη κεφαλιά του Βανκεβάι και στο δεύτερο δοκάρι ο Δαμιανάκης πετάχτηκε, έπιασε την κεφαλιά και έφερε το ματς στα ίσα.
30ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΧαράλαμπος Δαμιανάκης
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Λίταινα, ψηλά άουτ η μπάλα.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς αξιόλογη φάση μετά το γκολ του Παναιγιάλειου. Η Βέροια έχει την κατοχή και ο Παναιγιάλειος έχει αρχίσει να ανεβαίνει πιο ψηλά και πιέζει, βλέποντας τη Βέροια να μην μπορεί να απειλήσει.
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Αγιούποφ, αρκετά άουτ η μπάλα.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιο δυνατά έχει μπει ο Παναγιάλειος στα πρώτα λεπτά του ματς.
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ντεμπούτο με τη φανέλα του Παναιγιάλειου κάνει ο Τιμούρ Αγιούμποφ, ο σκόρερ του πρώτου τέρματος των φιλοξενούμενων.
02ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Τιμούρ Αγιούποφ
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: 0-1: Μετά από λάθος γύρισμα του Δόρη, ο Αγιούποφ με κοντινό πλασέ έκανε το 0-1.
02ΓΚΟΛΤιμούρ Αγιούποφ
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Έβρου) Βοηθοί: Βογιατζής, Παπαλίτσας (Καρδίτσας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Πέτρος Δημητρίου): Τσάπαλος, Γραμματίκας, Βλάχος, Μηλιώτης, Σμίλτος, Πολινιάδης, Αγιούποφ, Γαβριηλίδης, Γκούμας, Σκαρτσίλας, Σταματής.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΒΕΡΟΙΑ (Τόλης Τερζής): Γιαγκιόζης, Καψάλης, Κοζάκης, Δαμιανάκης, Λάσκαρης, Μπλέτσας, Λαζόπουλος, Δόρης, Λίταινας, Γιαμόα, Βανκεβάι.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λιγοστός ο κόσμος στο γήπεδο. Περίπου 150 άτομα.