Αναφορά Αγώνα: ΛΑΜΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | Round 2 | 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυπέλλου

ΛΑΜΙΑ εν ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
0 2

Ημερομηνία Αγώνα: Τρίτη, 01 Δεκέμβριος 2015
Ώρα Αγώνα: 17:15 h

93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη της αναμέτρησης, Λαμία - Ατρόμητος 0-2
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...3 τα λεπτά των καθυστερήσεων
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ - Ο Ούμπιντες αντί του Μπαστακού
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Απειλεί" η Λαμία με τον Καραγιάννη να κάνει το σουτ και την μπάλα να καταλήγει άουτ
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Δοκίμασε" το πόδι του από μακριά ο Καλαϊτζίδης με τον Μπάρκα να μπλοκάρει την μπάλα
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ με τον Λημνιό αντί του Στόιτσεφ
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΙΤΡΙΝΗ σε Καραγιάννη και Μπάλλα
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία με τον Καραγιάννη να κάνει το σουτ και τους αμυντικούς του Ατρομήτου να απομακρύνουν πάνω στη γραμμή
74Βγήκε Δημήτρης Τόσκας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Μπουλούλης (MΕΣΟΣ)
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ - Αντί του Τόσκα ο Μπουλούλης
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ - Ο Πίτου Γκαρσία αντί του Ναπολεόνι
68ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χρήστος Αλεξίου
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ - Ο Ναπολεόνι ανέλαβε την εκτέλεση και "έγραψε" το 2-0
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ - Ο Κοντέων ανέτρεψε τον Ναπολεόνι και ο ρέφερι Φουκάκης έδειξε την άσπρη βούλα. Πάντως ο άσος της Λαμίας δεν φαίνεται να κάνει παράβαση
63Βγήκε Γιάννης Παπαευθυμίου (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Αντωνίου (MΕΣΟΣ)
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ - Ο Αντωνίου αντί του Παπαευθυμίου
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Απειλεί" η Λαμία με τον Αλεξίου να επιχειρεί το μακρινό σουτ στέλνοντας την μπάλα άουτ
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ - Ο Ναπολεόνι συνδυάστηκε με τον Μπρίτο και από πλάγια έκανε το σουτ νικώντας τον Πανέτσο για το 1-0
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει στα πρώτα λεπτά της επανάληψης ο Ατρόμητος
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του δευτέρου 45λέπτου
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΝΕΟ ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ - σουτ του Κυβρακίδη μέσα από την περιοχή χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι και η μπάλα έφυγε άουτ.
38Βγήκε Ριμπέιρο Σερζίνιο (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Καραγιάννης (MΕΣΟΣ)
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ - Σερτζίνιο αντί Καραγιάννη που έφυγε με πρόβλημα τραυματισμού από το γήπεδο.
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ - Ο Μπάλλας έκανε το σουτ από μακριά, ο τερματοφύλακας της Λαμίας έδιωξε και στη συνέχεια η μπάλα βρήκε στο κάθετο δοκάρι.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ναπολεόνι άνοιξε στον Ουσέρο που έκανε το σουτ μέσα από την περιοχή και έδιωξε σε κόρνερ ο τερματοφύλακας της Λαμίας.
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Καλαϊτζίδης έκανε σουτ έξω από την περιοχή, αλλά έφυγε αρκετά μετρά πάνω από την εστία του Ατρομήτου.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Λαζαρίδης δόκιμασε σουτ έξω από την περιοχή, αλλά η μπάλα πέρασε μακριά από την εστία της Λαμίας.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για την Λαμία, με τον Μπάρκα να σταματά σουτ του Παπαευθυμίου.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλέξανδρος Καραγιάννης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου) Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Κουράκης (Ηρακλείου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Τραϊανός Δέλλας): Μπάρκας, Κοντοές, Μπρίτο, Ουσέρο, Ναπολεόνι, Μπάλλας, Στόιτσεφ, Κιβρακίδης, Μπίτολο, Λαζαρίδης, Μπαστακός.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΛΑΜΙΑ (Γιώργος Βαζάκας): Πανέτσος, Τσόπελας, Καλαϊτζίδης, Τόσκας, Ν' Γκουέμ, Κοντέων, Νατσιόπουλος, Σερτζίνιο, Κοτσώνης, Αλεξίου, Παπαευθυμίου.