Αναφορά Αγώνα: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | Round 23 | FOOTBALL LEAGUE 2015-16

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ εν ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
1 1

90 3ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χρήστος Ρέλλας
90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. Απόλλων και Παναιγιάλειος μένουν στο 1-1
90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Κύργια, σωτήρια απόκρουση από τον Αθανασόπουλο
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων
88Βγήκε Λεωνίδας Σκαρτσίλας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Ρέλλας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: Ρέλλας στη θέση του Σκαρτσίλα
87ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Τάσος Ρουσάκης
87ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Λεωνίδας Σκαρτσίλας
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: Ζαχαρόπουλος στη θέση του Λινάρδου
84Βγήκε Παναγιώτης Λινάρδος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Μιχάλης Ζαχαρόπουλος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
79Βγήκε Γιώργος Μπουντόπουλος  (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Λυμπέρης Στεργίδης (MΕΣΟΣ)
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ: Στεργίδης στη θέση του Μπουντόπουλου
79ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Μπουντόπουλος
78ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ανρί Καμαρά
75ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μιχάλης Κύργιας
74Βγήκε Ρομπέρτο Ζουνίνιο (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αρμάντο Γκούφας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: Γκούφας στη θέση του Ζουνίνιο
73ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Γκοτσούλιας
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...56%-44% η κατοχή υπέρ του Απόλλωνα
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ: Τζιώρας στη θέση του Φομίν
61Βγήκε Ρουσλάν Φομίν (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Τζιώρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
55ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Κολόκας
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εχει πέσει ο ρυθμός σε σχέση με το πρώτο ημίχρονο
46Βγήκε Κόστα Βιάνα Βάντερσον (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Πάολο Φαρινόλα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΜΕΡΟΥΣ
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ: Φαρινόλα στη θέση του Βάντερσον
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ, όπου Απόλλων και Παναιγιάλειος είναι ισόπαλοι 1-1
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ζουνίνιο, μπλόκαρε εύκολα ο Αποστολίδης
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σουνά, η μπάλα πέρασε ψηλά άουτ
29ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκολα Κρισμάρεβιτς
28ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βαγγέλης Γκότοβος
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σπίνουλα, μπλόκαρε ο Αποστολίδης
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σκαρτσίλα, η μπάλα στην αγκαλιά του Αποστολίδη
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σουνά, εντυπωσιακά απέκρουσε σε κόρνερ ο Αθανασόπουλος
14ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Παναγιώτης Λινάρδος
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-1 για τον Παναιγιάλειο! Ο Λινάρδος με ωραίο σουτ έξω από την περιοχή, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Αποστολίδη
14ΓΚΟΛΠαναγιώτης Λινάρδος
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπουρλάκη μέσα από την περιοχή, απέκρουσε ο Αποστολίδης
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Καμαρά, μετά από κόρνερ του Μπουντόπουλου, μπλόκαρε ο Αθανασόπουλος
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπουντόπουλου μετά από σέντρα του Φομίν, ο Αθανασόπουλος απέκρουσε
09ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ανρί Καμαρά
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 ο Απόλλων! Ο Καμαρά μετά από εξαιρετική ασίστ του Σουνά, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα με πλασέ ανάμεσα στο αμυντικό δίδυμο του Παναιγιαλείου
09ΓΚΟΛΑνρί Καμαρά
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς τελική φάση στα πρώτα λεπτά στη Ριζούπολη
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Τ. Τίκας (Καρδίτσας) Βοηθοί: Μπετσόγλου (Κορινθίας), Μανούρας (Τρικάλων)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Χ. Παρασκευόπουλος): Αθανασόπουλος, Σανδραβέλης, Κρισμάρεβιτς, Μπουρλάκης, Σπίνουλας, Γκοτσούλιας, Λινάρδος, Ζουνίνιο, Κολόκας, Παπαχρήστος, Σκαρτσίλας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Μ. Τεννές): Αποστολίδης, Πάνος, Ψιάνος, Κύργιας, Γκότοβος, Ρουσάκης, Βάντερσον, Σουνάς, Φομίν, Μπουντόπουλος, Καμαρά.