Αναφορά Αγώνα: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ | Round 8 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

ΤΡΙΚΑΛΑ εν ΑΙΓΑΛΕΩ
2 1

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 17 Νοέμβριος 2019
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος!! Μεγάλη νίκη για τον ΑΟ Τρίκαλα
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για το Αιγάλεω... ο Μάρτινς εκτέλεσε εύστοχα για το 2-1
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον παίκτη του Αιγάλεου, τον Παπανικόλα για φάουλ
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Μάρτινς για φάουλ
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Λώττας έκανε το γέμισμα αλλά ο Σανδραβέλης δεν μπόρεσε να βάλει σωστά το πόδι του και πλάσαρε αουτ
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη στον Πελάεθ. Για ένα ακόμη ματς οι παίκτες του ΑΟΤ φορτώνονται με κάρτες.
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στο παίκτη των Τρικάλων τον Ριζογιάννη για φάουλ
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τεράστια ευκαιρία με τον Σανδραβέλη να βγαίνει τετ α τετ αλλά να μην νικά τον Σικαλιά
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον ΑΟ Τρίκαλα. Από σέντρα του Λώττα... ο Σταματής με ωραία κεφαλιά έκανε το 2-0
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγές.... δεν έχουμε στις εντεκάδες μέχρι στιγμής.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα στο 2ο μέρος
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στο Στάδιο... Ο ΑΟΤ προηγείται 1-0 με το γκολ του Λώττα από το 1ο λεπτό
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...συν 1 λεπτο
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέντε λεπτά ακόμη.... χωρίς φάσεις αλλά με τη μπάλα να πηγαίνει πάνω κάτω
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη στον παίχτη του Αιγάλεου τον Τσαφταρίδη για φάουλ στον Γιακουμή.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον παίχτη των Τρικάλων, τον Σανδραβέλη για φάουλ
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟ Τρίκαλα... Από γέμισμα του Λώττα και γύρισμα του Οικονομόπουλου, ο Σταματής με άδειο τέρμα έστειλε τη μπάλα άουτ
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον ΑΟ Τρίκαλα. Ο Λώττας εκτέλεσε το πέναλντι εύστοχα και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΡΙΚΑΛΑ (Περικλής Αμανατίδης): Γιακουμής, Σανδραβέλης, Νιάρος, Οικονομόπουλος, Ριζογιάννης, Γιαννίτσης, Τεγούσης, Γρηγορόπουλος, Σταματής, Πελάεθ, Λώττας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας) Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Μάνος (Λάρισας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΑΛΕΩ (Λουκάς Καραδήμος): Σικαλιάς, Σπυρόπουλος, Μαγκάκης, Γκότοβος, Παπανικόλας, Λάμπρου, Τσαφταρίδης, Σταματάκης, Πετρόπουλος, Ροτζέριο, Τσιλιγκίρης.