Αναφορά Αγώνα: ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ | Round 19 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 09 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της αναμέτρησης με την νίκη του ΟΦΗ απέναντι στην Τρίγλια με σκορ 3-0.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...4 λεπτά έξτρα χρόνος.
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πλησιάζουμε στο 90λεπτο, ο ΟΦΙ έχει κλειδώσει τη νίκη. Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά.
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γκολ για τον ΟΦΙ. Ο Κατσικοκέρης με κεφαλιά ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 3-0 για την ομάδα της Ιεράπετρας.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άρχισε το δεύτερο μέρος
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του πρώτου μέρους.
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο ΟΦΙ κάνει το δεύτερο γκολ στο παιχνίδι (2-0), με σκόρερ τον Μηνά
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γκολ για τον ΟΦΙ, με σκόρερ τον Σκόνδρα. Η ομάδα της Ιεράπετρας παίρνει νωρίς το προβάδισμα στο σκορ.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει την κατοχή ο ΟΦΙ και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρίες.