Αναφορά Αγώνα: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Round 11 | SUPER LEAGUE 2

2 2

Περίληψη

Ημερομηνία Αγώνα: Παρασκευή, 03 Ιανουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 18:00 h

90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Παναχαϊκή - Πλατανιάς 2-2
90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία λεπτά καθυστερήσεις έδειξε ο διαιτητής και παίζουμε 5!
90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Νιαυραδάκης στη θέση του Ουές
90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Σιατραβάνη, η μπάλα κόρνερ
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Κατσαρός στη θέση του Παπουτσογιαννόπουλου
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα ευκαιρία για την Παναχαϊκή, με τον Μάντζαρη να σώζει την εστία του
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή, με τον Σιατραβάνη να στέλνει με κεφαλιά τη μπάλα εξ επαφής άουτ
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σχεδόν δέκα λεπτά με τις καθυστερήσεις για το τέλος του αγώνα (αν δεν έχουμε έλλη διακοπή), οι δύο ομάδες ψάχνουν το τρίτο γκολ
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Πουρζιτίδης στη θέση του Ποζατζίδη.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Παπατόλιου - άουτ
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε πάλι το ματς. 19 λεπτά η πρώτη διακοπή - 15 λεπτά η δεύτερη
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στο 63:26 σταμάτησε το παιχνίδι. Εν αναμονή της αποκατάστασης της βλάβης.
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα πτώση της τάσης στο γήπεδο!
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μασούρας στη θέση του Κυνηγόπουλου
55ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λεϊρία
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Λεϊρία με πολύ ωραίο σουτ στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Πλατανιάς ισοφαρίζει σε 2-2!
54ΓΚΟΛΛεϊρία
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη διπλή ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Μάντζαρης σώζει
50ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παπουτσογιαννόπουλος
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγκαστική αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μουστακόπουλος στη θέση του Πολίμου
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το β' ημίχρονο - Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου: Παναχαϊκή - Πλατανιάς 2-1
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αποκαταστάθηκε το πρόβλημα. Επανέναρξη αγώνα
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...10-15 λεπτά υπολογίζεται το διάστημα, ώστε να επανέλθει επαρκής φωτισμός
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εσβησαν οι προβολείς! Διακοπή στο ματς!
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κακή εκτίμηση της φάσης από τον Μάντζαρη στη φάση του 2ου γκολ της Παναχαϊκής
39ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΜαυριάς
39ΓΚΟΛΜαυριάς
39COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ. Ο Δημήτρης Μαυρίας με κεφαλιά από εκπληκτική μπαλιά του Παπατόλιου, κάνει το 2-1!
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πάτησε άσχημα ο Πολίμος και τραυματίστηκε. Διακοπή στο ματς
32ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Κωστίκος
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑ. Έπειτα από κόρνερ, ο Κωστίκος γίνεται αποδέκτης της μπάλας και με πλασέ ισοφαρίζει σε 1-1
32ΓΚΟΛΚωστίκος
24ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Πολίμος
24ΓΚΟΛΠολίμος
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ. Ο Πολίμος πάει για σέντρα, αλλά "κρεμάει" τον Μάντζαρη και κάνει το 1-0!
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη τελική για την Παναχαϊκή. Καλό σουτ του Ιντζόγλου, λίγο άουτ
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Σμυρλάκη - άουτ. Ο Πλατανιάς πατάει καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Συμπληρώθηκε το πρώτο δεκάλεπτο - χωρίς κάτι αξιόλογο
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εξαιρετική κυκλοφορία της μπάλας από τον Πλατανιά και πρώτη επικίνδυνη επίσκεψη στα καρέ της Παναχαϊκής
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το παιχνίδι - Στη σέντρα οι φιλοξενούμενοι
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο παιχνίδι στην SL2 για τον τερματοφύλακα της Παναχαϊκής, Καπούταγλη.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ: Καπούταγλης, Πολίμος, Σταμόπουλος, Ρουγκάλας, Τσελεπίδης, Ιντζόγλου, Παπατόλιος, Κυνηγόπουλος, Μαυριάς, Σιατραβάνης, Μωραΐτης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών) Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας) 4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ: Μαντζάρης, Ρεβυθόπουλος, Τσαμούρης, Ρουσσάκης, Σμυρλάκης, Ποζατζίδης, Ουές, Παπουτσογιαννόπουλος, Κωστίκος, Λουκίνας, Λεϊρία.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Επιστροφή Κυνηγόπουλου και Ρουγκάλα στην αρχική ενδεκάδα της Παναχαϊκής
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ντεμπούτο του Απόστολου Μακρίδη στον πάγκο της Παναχαϊκής. Ο Κύπριος διαδέχθηκε τον κ. Μπαξεβάνο
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλησπέρα και καλή χρονιά!
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μείνετε μαζί μας για να παρακολουθήσετε την εξέλιξη του πρώτου αγώνα της χρονιάς, ανάμεσα στην Παναχαϊκή και τον Πλατανιά για την 11η αγωνιστική της Super League 2
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στους 7 βαθμούς αυτή την ώρα η θερμοκρασία στο γήπεδο της Αγυιάς