Αναφορά Αγώνα: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ | 9η Αγωνιστική | Play out 2014-15 NOTOΣ

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ εν ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
2 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 07 Ιούνιος 2015
Ώρα Αγώνα: 17:30 h

94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα. Ο Παναιγιάλειος νίκησε 2-0 την Ερμιονίδα.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μίλιεβιτς, η μπάλα πέρασε άστοχα εκτός εστίας.
86Βγήκε Μηλιώτης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Παρασκευόπουλος (MΕΣΟΣ)
81Βγήκε Τζημογιάννης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ρέλλας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη εμφάνιση του δεξιού μπακ Ρέλλα στο πρωτάθλημα.
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Τζημογιάννης χτύπησε και θα γίνει αλλαγή.
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέο σουτ από τον Παβίσεβιτς, ο Μπαλτιμάς έπεσε και μπλόκαρε.
65Βγήκε Μπουρλάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γκοτσούλιας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Σεχολάρι έκανε το πλασέ, ο Λυμπερόπουλος μπλόκαρε εύκολα τη μπάλα.
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Παβίσεβιτς έκανε το σουτ, ο Μπαλτιμάς ήταν στη σωστή θέση και μπλόκαρε.
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το πρώτο κόρνερ για την Ένωση Ερμιονίδας στο 58ο λεπτό.
55Βγήκε Φουρτάδο (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Σεχολάρι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
53ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νάστος
50Βγήκε Τσακόν (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χατζησοφρωνίου (MΕΣΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ολοκληρώθηκε το πρώτο μέρος στο Αίγιο.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χλιαρό σουτ από τον Μηλιώτη, μπλόκαρε ο Μπαλτιμάς
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν πραγματοποιεί καλή εμφάνιση η Ερμιονίδα.
28ΓΚΟΛΝάστος
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-0 για τον Παναιγιάλειο. Ο Νάστος εκτέλεσε φάουλ από τα 25 μέτρα, η μπάλα καρφώθηκε στο αριστερό παραθυράκι της εστίας της Ερμιονίδας.
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Παβίσεβιτς, δεν είχε πρόβλημα να μπλοκάρει ο γκολκίπερ του Παναιγιάλειου.
20ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παπανικολάου
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πολύ δυνατό σουτ του Φουρτάδο, η μπάλα πέρασε ψηλά άουτ.
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 για τον Παναιγιάλειο. Ο Μπουρλάκης εκτέλεσε κόρνερ, ο Φουρτάδο ανενόχλητος έπιασε καρφωτή κεφαλιά, η μπάλα έσκασε στον αγωνιστικό χώρο και ο Λυμπερόπουλος κατέστη ανέφικτο να μπλοκάρει.
13ΓΚΟΛΦουρτάδο
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Παναιγιάλειος έχει την υπεροχή, αλλά δεν έχει βρει διαδρόμους για την αντίπαλη εστία.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν έχει σημειωθεί κάποια φάση άξια αναφοράς. Παιχνίδι κέντρου.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε η αναμέτρηση στο Αίγιο.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Βοηθοί: Μαγιάννης (Άρτας), Κοντιζάς (Πειραιά)