Αναφορά Αγώνα: ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΤΥΡΝΑΒΟΣ | Round 8 | Play out 2014-15 ΒΟΡΡΑΣ

Ημερομηνία Αγώνα: Τετάρτη, 03 Ιούνιος 2015

95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα.
93ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Καμίλ Κρολ
93ΓΚΟΛΚαμίλ Κρολ
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κρολ με πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Πρίφτη.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.
82ΓΚΟΛΓιάννης Τσόπελας
82ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γιάννης Τσόπελας
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 Ο Βαρέλα εκτελεί κόρνερ, κεφαλιά του Κριτσμάρεβιτς στο κάθετο δοκάρι αλλά ο Τσόπελας με νέο σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.
80ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Γιάννης Στεργιανός
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Με δέκα θα συνεχίσει ο Τύρναβος λόγω αποβολής του Στεργιανού με δεύτερη κίτρινη κάρτα.
75Βγήκε Γρηγόρης Ευθυμιάδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Πλαβούκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
75ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Δημητρίου
71Βγήκε Γιώργος Παληγεώργος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Δημητρίου (MΕΣΟΣ)
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει δώσει χώρο ο Τύρναβος στη Ζάκυνθο, η οποία όμως δεν μπορεί να απειλήσει.
 Μπήκε  Τάσος Κυριάκος (MΕΣΟΣ)
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Βαρέλα από πλεονεκτική θέση, η μπάλα βρίσκει στο τείχος και καταλήγει κόρνερ.
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς ενδιαφέρουσες φάσεις τα πρώτα επτά λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα στο δεύτερο μέρος.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σωτήρια παρέμβαση του Καλλιβωκά προ του Ποκόνγκ που έβγαινε πολύ επικίνδυνα.
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Κρολ, μπλοκάρει ο Πρίφτης.
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Πονγκόγκ επιχειρεί σέντρα, κεφαλιά του Γεωργίου, άουτ η μπάλα.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ Ο Όττα επιχειρεί σέντρα, η μπάλα βρίσκει στο πάνω μέρος του οριζόντιου δοκαριού της Ζακύνθου.
28ΔΟΚΑΡΙΦράνκο Ότα
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Βαρέλα, ο Κρολ κάνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα.
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς φάσεις κυλάει το ματς στη Ζάκυνθο.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν έχουν βρει ρυθμό οι γηπεδούχοι, που δυσκολεύονται στην κυκλοφορία της μπάλας.
14ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Φράνκο Ότα
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πατάει καλύτερα στο γήπεδο ο Τύρναβος, ενώ οι γηπεδούχοι φαίνεται πως επηρεάστηκαν από την αναγκαστική αλλαγή του Οικονόμου.
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Γεωργίου από πλεονεκτική θέση, απομακρύνεται η μπάλα από τους αμυντικούς.
04COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Βαρέλα εκτελεί φάουλ, απομακρύνει σε κόρνερ ο Πρίφτης.