Αναφορά Αγώνα: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | Round 5 | FOOTBALL LEAGUE 2017-18

Ημερομηνία Αγώνα: Σάββατο, 25 Νοέμβριος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
93ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σωκράτης Ευαγγέλου
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.
89ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Ιωαννίδης
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Λουκίνα, η μπάλα άουτ.
85Βγήκε Στέλιος Πόζογλου (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χαράλαμπος Ζυγκερίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ - Στη θέση του Πόζογλου ο Ζυγκερίδης.
79Βγήκε Χρήστος Ρούτσης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κυριάκος Γιαξής (MΕΣΟΣ)
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ - Στη θέση του Ρούτση ο Γιαξής.
76Βγήκε Δημήτρης Κυριάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αριστείδης Μιχάλης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - Στη θέση του Κυριάκη ο Μιχάλης.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Γκέκα, η μπάλα άουτ.
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ - Στη θέση του Δούμτσου ο Γκέκας.
66Βγήκε Κώστας Δούμτσιος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Γκέκας (MΕΣΟΣ)
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Θεολόγου σταματά με τάκλιν τον Γκούρτσα λίγο πριν ο επιθετικός του Πανσερραϊκού επιχειρήσει το σουτ.
60Βγήκε Νίκος Γυφτοκώστας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Σωκράτης Ευαγγέλου (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - Στη θέση του Γυφτοκώστα ο Ευαγγέλου.
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Γκούρτσα, δεν βρίσκει στόχο.
46Βγήκε Τζορτζ Κόλλινς (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Τάσος Δημητριάδης (MΕΣΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - Στη θέση του Κόλλινς ο Δημητριάδης.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Πανσερραϊκός έχει τον έλεγχο στα πρώτα λεπτά, με τους φιλοξενούμενους να δείχνουν καλή αμυντική λειτουργία.
45 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ.
45 2ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΔημήτρης Γκούρτσας
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-0! Ο Γκούρτσας με πέναλτι δίνει προβάδισμα δύο τερμάτων στα Λιοντάρια.
45 2ΓΚΟΛΔημήτρης Γκούρτσας
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΥ για χέρι του Χούσου έπειτα από σουτ του Ρούτση.
45 1ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μάριος Χούσος
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πόζογλου, η μπάλα άουτ.
36COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα - σουτ του Δούμτσου, ο Μέλκας σώζει την εστία του.
31ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Στέλιος Μακρίδης
28ΓΚΟΛΧρήστος Ρούτσης
28ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Χρήστος Ρούτσης
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0! Από σέντρα του Στέβιτς ο Ρούτσης με εκπληκτικό σουτ ανοίγει το σκορ για τον Πανσερραϊκό!
17COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Λουκίνα, η μπάλα άουτ.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μέλκας μπλοκάρει τη μπάλα σε σουτ του Ιωαννίδη.
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεύτερο κόρνερ κερδίζει στο ματς ο Πανσερραϊκός μετά από απόκρουση του Μέλκα σε σουτ του Τσαμούρη.
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Καραϊσκάκη. Σουτ του Χούσου, η μπάλα δίπλα από την εστία του Ρίστιτς.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κιγιντζή (Θράκης) Βοηθοί: Διαμάντης, Τερζόπουλος (Έβρου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ (Σάκης Παπαβασιλείου): Μέλκας, Παπανίκου, Χούσος, Θεολόγου, Καραγιαννίδης, Μακρής, Κόλλινς Γυφτοκώστας, Κυριάκης, Μακρίδης, Λουκίνας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Περικλής Αμανατίδης): Ρίστιτς, Τσαμούρης, Τσελεπίδης, Στέβιτς, Ιωαννίδης, Παπουτσογιαννόπουλος, Ρούτσης, Τσιμίκας, Δούμτσος, Πόζογλου, Γκούρτσας.