Αναφορά Αγώνα: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ | Round 10 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

Μπήκε Θωμάς Παπαδόπουλος (MΕΣΟΣ)
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Αντί του Γκατσολάρι, ο Παπαδόπουλος.
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ακυρώθηκε γκολ του Μαρουκάκη ως οφσάιντ.
84Βγήκε Νίκος Ζούρκος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Μουκίδης (MΕΣΟΣ)
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Τοπαλίδη, κεφαλιά του Ζγκούρη και στο δοκάρι η μπάλα.
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Ο Μουκίδης στη θέση του Ζούρκου.
84ΔΟΚΑΡΙΡόντιον Ζγκούρη
79ΓΚΟΛΝίκος Γιαννιτσάνης
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα: 2-2: Ο Γιαννιτσάνης ανέλαβε την εκτέλεση πέναλτι και έφερε το ματς στα ίσα.
79ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΝίκος Γιαννιτσάνης
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι για τα Τρίκαλα: Ανατροπή του Μαρουκάκη από τον Παπουτσογιαννόπουλο.
78ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Θοδωρής Παπουτσογιαννόπουλος
76ΔΟΚΑΡΙΒασίλης Γκόλιας
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Γκόλια, η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι και κατέληξε άουτ..
73Βγήκε Μπόγκνταν Ρανγκέλοφ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Σάββας Τοπαλίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Αντί του Ρανγκέλοφ, ο Τοπαλίδης.
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ρανγκέλοφ, έδιωξε ο Σαρακατσάνος σε κόρνερ.
66ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κοσταντίν Καρρίκι
62ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χουσεΐν Μουμίν
61ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ρόντιον Ζγκούρη
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ: Στη θέση του Λεάντρο, ο Στεφάνοβιτς.
58Βγήκε Λεάντρο Πίντο (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Λιούμπομιρ Στεφάνοβιτς (MΕΣΟΣ)
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάτι ιδιαίτερο στα πρώτα 10 λεπτά του δευτέρου μέρους.
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Επανέναρξη του ματς, αφού έλαβε τις πρώτες βοήθειες.
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διακοπή στο ματς λόγω τραυματισμού του Τόλιου.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή ευκαιρία για τον Αιγινιακό: Ο Γκατσολάρι βρέθηκε τετ α τετ με τον Σιδεράκη, αλλά ο τερματοφύλακας των Θεσσαλών έδιωξε.
46Βγήκε Δημήτρης Σανδραβέλης  (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Καμπλιώνης (MΕΣΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ: Αντί του Σανδραβέλη, ο Καμπλιώνης.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κουσκουνάς επιχείρησε να σουτάρει βγαίνοντας τετ α τετ με τον Λιόλιο, όμως ο τερματοφύλακας του Αιγινιακού μπλόκαρε πριν ο επιθετικός των Τρικάλων γίνει επιθετικός.
45 1ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Σανδραβέλης
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Φασίδης δέχθηκε την κόκκινη κάρτα για αγκώνια εκτός φάσης στον Καρρίκι.
45ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑΒασίλης Φασίδης
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.
43ΓΚΟΛΝίκος Κουσκουνάς
43ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΝίκος Κουσκουνάς
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα: 2-1: Σέντρα του Μπαϊκαρά, ο Κουσκουνάς έπιασε την κεφαλιά και αφού πρώτα η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι, κατέληξε στα δίχτυα μειώνοντας για τους Θεσσαλούς.
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κουσκουνάς έκανε τη σέντρα, ο Γιαννιτσάνης έπιασε την κεφαλιά, άουτ.
36COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Γκόλια, μπλόκαρε ο Τόλιος.
32ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ενέα Γκατσολάρι
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: 2-0: Λάθος διώξιμο του Σιδεράκη, αποδέκτης της μπάλας ο Γκατζολάρι, που πλάσαρε και έκανε το 2-0.
32ΓΚΟΛΕνέα Γκατσολάρι
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση κόρνερ του Γιαζιτζόγλου, ο Λιόλιος έκανε το σουτ, η μπάλα κόντραρε σε αμυντικό, στην επαναφορά πάλι ο Λιόλιος σούταρε και ο Σιδεράκης μπλόκαρε.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πατράλη, άουτ.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: 1-0: Εκτέλεση φάουλ του Ζούρκου, αποδέκτης της μπάλας ο Ζγκούρη που με κεφάλια έγραψε το 1-0.
14ΓΚΟΛΡόντιον Ζγκούρη
14ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΡόντιον Ζγκούρη
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπαϊκαρά, άουτ.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΡΙΚΑΛΑ (Γιώργος Γεωργιάδης): Σιδεράκης, Σανδραβέλης, Γκόλιας, Σαρακατσάνος, Λεάντρο, Μουμίν, Καρρίκι, Γιαννιτσάνης, Μπαϊκαρά, Κουσκουνάς, Μαρουκάκης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μήτσιος (Ηπείρου) Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου), Μωυσιάδης (Γρεβενών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Περικλής Αμανατίδης): Τόλιος, Παπουτσογιαννόπουλος, Γιαζιτζόγλου, Πασαλίδης, Λιόλιος, Πατράλης, Ζούρκος, Ζγκούρι, Φασίδης, Γκατσολάρι, Ρανγκέλοφ.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς χιόνι στον αγωνιστικό χώρο και με ήλιο στο στάδιο του Αιγινίου.