Αναφορά Αγώνα: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | Round 9 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΤΡΙΚΑΛΑ εν ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 0

Ημερομηνία Αγώνα: Τετάρτη, 15 Φεβρουάριος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
92COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΠΟΧΩΡΕΙ τραυματίας ο Έλιο Πίντο. Με 9 οι γηπεδούχοι.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΤΕ ΤΑ ΛΕΠΤΑ ΤΩΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΩΝ
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μάιγκα κόβει τον Κουσκουνά στο τετ α τετ του δεύτερου και παραχωρεί κόρνερ.
87ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Μπλέντι Μούτσα
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΜΕ 10 ΚΑΙ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ. Αποβολή για τον Μπλέντι λόγω σκληρού φάουλ.
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΜΕ 10 Ο ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ. Ο Αρναρέλλης κατάφερε να πάρει δύο κίτρινες μέσα σε 10 λεπτά. Η δεύτερη για φάουλ στον Αρναρέλλη.
82ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Αλέξανδρος Αρναρέλλης
79Βγήκε Γιώργος Μπιτέλης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μπασιρού Ντεμπελέ (MΕΣΟΣ)
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Αναγέννηση. Στη θέση του Μπιτέλη ο Ντεμπελέ
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΑΟΤ. Ο Γιαννιτσάνης στη θέση του Μαχαμάτ
78Βγήκε Αζράκ Μαχαμάτ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Γιαννιτσάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο ΑΟ Τρίκαλα ελέγχει απόλυτα το ματς και δεν έχει κινδυνεύσει στο δεύτερο ημίχρονο.
71ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλέξανδρος Αρναρέλλης
67Βγήκε Γιώργος Υφαντής (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Σωτήρης Τσιλούλης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Αναγέννηση. Στη θέση του Υφαντή ο Τσιλούλης.
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΑΟΤ. Στη θέση του Στεφάνοβιτς ο Έλιο Πίντο.
65Βγήκε Λιούμπομιρ Στεφάνοβιτς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Έλιο Πίντο (MΕΣΟΣ)
64ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Μπιτέλης
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Αναγέννηση. Στη θέση του Ντάνκουα ο Χαλκιαδάκης.
58Βγήκε Σάμουελ Ντάνκουα (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μηνάς Χαλκιαδάκης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
55ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χαμιντού Μάιγκα
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Λεάντρο, η μπάλα άουτ.
51ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χουσεΐν Μουμίν
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΟΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ
42ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Νίκος Κουσκουνάς
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-0! Ο ΑΟ Τρίκαλα παίρνει σημαντικό προβάδισμα. Σκόρερ ο Κουσκουνάς με σουτ από πλάγια θέση μετά από ασίστ του Ρομπέρ.
42ΓΚΟΛΝίκος Κουσκουνάς
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι Κουσκουνάς - Μπλέντι έχουν αψιμαχία και δέχονται από μία κίτρινη κάρτα.
41ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μπλέντι Μούτσα
41ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Κουσκουνάς
33ΓΚΟΛΑλέξανδρος Αρναρέλλης
33ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΑλέξανδρος Αρναρέλλης
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0! Ο Αρναρέλλης λίγα λεπτά μετά την είσοδό του ευστοχεί στο πέναλτι.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΑΟ Τρίκαλα! Ο Μάιγκα ανέτρεψε τον Κουσκουνά και ο ρέφερι έδειξε την άσπρη βούλα.
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΑΟ Τρίκαλα. Στη θέση του Σανδραβέλη ο Αρναρέλλης.
29Βγήκε Δημήτρης Σανδραβέλης  (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Αρναρέλλης (MΕΣΟΣ)
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Αναγέννηση βγήκε στην αντεπίθεση, αλλά ο Ντάνκουα με σουτ δεν βρήκε στόχο.
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Υφαντής εκτελεί φάουλ, η μπάλα περνά άουτ.
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γύρισμα του Μαχαμάτ, ο Καραγιάννης απομακρύνει προ του Κουσκουνά.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μετά το πρώτο 5λεπτο ο ΑΟ Τρίκαλα έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων.
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...O Τζάκσον έμεινε εκτός αποστολής των γηπεδούχων.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΓΚΟΛ του Κουσκουνά, με τον επιθετικό του ΑΟ Τρίκαλα να υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Περίπου 800 οπαδοί του ΑΟΤ στο Στάδιο για την εξ αναβολής αναμέτρηση της 9ης αγωνιστικής.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...«Παίξτε για τους κύκλους που είναι στην καρδιά - τιμήστε τη φανέλα - παίξτε με μαγκιά», αναφέρει ένα πανό των οπαδών του ΑΟ Τρίκαλα.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας) Βοηθοί: Μωυσιάδης, Καραλής (Ηπείρου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (Αλέκος Βοσνιάδης): Αθανασόπουλος, Σανδραβέλης, Γκόλιας, Λεάντρο, Βέρτζος, Μουμίν, Μαχαμάτ, Ρομπέρ, Μπαϊκαρά, Στεφάνοβιτς, Κουσκουνάς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιάννης Μάγγος): Πρίφτης, Καραγιάννης, Σμίλτος, Μάιγκα, Κισκαμπάνης, Ντάνκουα, Μπλέντι, Υφαντής, Ντιατά, Μπιτέλης, Κρητικός.