Αναφορά Αγώνα: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | Round 34 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΤΡΙΚΑΛΑ εν ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
1 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 11 Ιούνιος 2017
Ώρα Αγώνα: 17:00 h

93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα, ΑΟ Τρίκαλα-Παναιγιάλειος 1-0.
90Βγήκε Κοσταντίν Καρρίκι (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Κατσαντώνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον ΑΟ Τρίκαλα. Στη θέση του Καρρίκι ο Κατσαντώνης.
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.
87Βγήκε Στέλιος Κρητικός (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Τάσος Ταουσιάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διπλή αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Βγαίνουν οι Κρητικός και Ρέλλας και μπαίνουν οι Ταουσιάνης και Τσουρής.
87Βγήκε Χρήστος Ρέλλας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Τσουρής (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον ΑΟ Τρίκαλα. Βγαίνει ο Στεφάνοβιτς και μπαίνει ο Τοπτίδης.
83Βγήκε Λιούμπομιρ Στεφάνοβιτς (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Τοπτίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Στη θέση του Βουτσιώτη ο Καζβιρόπουλος.
82Βγήκε Δημήτρης Βουτσιώτης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Τρύφων Καζβιρόπουλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα σουτ του Κουσκουνά, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον ΑΟ Τρίκαλα. Ο Καμπλιώνης στη θέση του Αρναρέλλη.
69Βγήκε Αλέξανδρος Αρναρέλλης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Καμπλιώνης (MΕΣΟΣ)
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ από τον Μουμίν, μπλόκαρε ο Γκαραβέλης.
57ΓΚΟΛΛιούμπομιρ Στεφάνοβιτς
57ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λιούμπομιρ Στεφάνοβιτς
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ. Ο Στεφάνοβιτς βρήκε τον Κουσκουνά, που πλάσαρε, ο Γκαραβέλης απέκρουσε με τα πόδια και στην επαναφορά ο Στεφάνοβιτς απέφυγε έναν αντίπαλό του και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
45 01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος πρώτου ημιχρόνου, ΑΟ Τρίκαλα-Παναιγιάλειος 0-0
45ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κοσταντίν Καρρίκι
38ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Λεωνίδας Σκαρτσίλας
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κουσκουνάς βρήκε τον Σανδραβέλη και ο τελευταίος επιχείρησε το σουτ, αλλά η μπάλα πέρασε δίπλα από το δοκάρι.
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Μπούζα, δίπλα από το δοκάρι του Αθανασόπουλου η μπάλα.
23COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Αρναρέλλη, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ωραία ενέργεια του Αρναρέλλη, που πάσαρε στον Σανδραβέλη, αλλά η μπάλα από το σουτ του τελευταίου έφυγε άουτ.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα σουτ του Σανδραβέλη, απέκρουσε και πάλι ο Γκαραβέλης.
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εντυπωσιακή επέμβαση του Γκαραβέλη με τα πόδια στο τετ α τετ με τον Αρναρέλλη.
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τίποτα το αξιόλογο μέχρι στιγμής στο Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε η αναμέτρηση.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου) Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Αντωνίου (Ηπείρου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (Περικλής Αμανατίδης): Αθανασόπουλος, Σανδραβέλης, Καρρίκι, Λαμπάκης, Σαρακατσάνος, Λεάντρο, Μουμίν, Ριζογιάννης, Αρναρέλλης, Στεφάνοβιτς, Κουσκουνάς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Δημήτρης Σπανός): Γκαραβέλης, Ρέλλας, Μωυσίδης, Ντέμο, Βουτσιώτης, Μπούζας, Μπρους, Τσιλιγκίρης, Γκούφας, Σκαρτσίλας, Κρητικός.