Αναφορά Αγώνα: ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | Round 32 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ εν ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1 1

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 28 Μάιος 2017
Ώρα Αγώνα: 17:00 h

90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της αναμέτρησης.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.
87Βγήκε Αντρέα Μεζίνι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αριστομένης Χαραλαμπόπουλος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Εκτός ο Μεζίνι, μέσα ο Χαραλαμπόπουλος.
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαδικαστικού χαρακτήρα τα τελευταία λεπτά.
78Βγήκε Δημήτρης Ντάγκρας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Λύρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Εκτός ο Ντάγκρας, μέσα ο Λύρας.
75ΓΚΟΛΣωτήρης Τσιλούλης
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Αναγέννηση και 1-1. Σέντρα του Καραγιάννη, ο Μπλέντι γυρίζει δεξιά στον Τσιλούλη και αυτός με εξαιρετικό πλασέ στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα.
75ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Σωτήρης Τσιλούλης
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Επιμένει η Αναγέννηση. Συρτή σέντρα του Καραγιάννη από δεξιά, προβολή του Μπλέντι, αποκρούει ο Ψύχος και πάλι.
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φοβερή ενέργεια του Μυργιώτη και δυνατό σουτ, διώχνει σε κόρνερ ο Ψύχος.
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Εκτός ο τραυματίας Σταμούλης, μέσα ο Καρδάσης.
63Βγήκε Δημήτρης Σταμούλης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Καρδάσης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Μπλέντι, γυριστό σουτ του Μυργιώτη, ο Ψύχος μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.
58Βγήκε Μπασιρού Ντεμπελέ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Θωμάς Μυργιώτης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Αναγέννηση. Εκτός ο Ντεμπελέ, μέσα ο Μυργιώτης.
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αρκετές διακοπές στο παιχνίδι λόγω τραυματισμών.
46Βγήκε Γιώργος Υφαντής (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Τζάνης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Αναγέννηση. Εκτός ο τραυματίας Υφαντής, μέσα ο Τζάνης.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Αχαρναϊκό. Ο Αναστασίου πιάνει ένα δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα σκάει στο έδαφος, ο Πρίφτης κάνει τραγικό λάθος και τη χάνει μέσα από τα χέρια του και καταλήγει στα δίχτυα.
08ΓΚΟΛΑντώνης Αναστασίου
08ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Αντώνης Αναστασίου
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στο Μενίδι.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, ένα λεπτό ακόμα.
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη καλή ευκαιρία για την Καρδίτσα. Εκτέλεση φάουλ του Μπλέντι, γυριστή κεφαλιά του Τζέκου, ψηλά άουτ η μπάλα.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πολύ κακό το ματς, οι φιλοξενούμενοι δεν έχουν ούτε μία τελική προσπάθεια.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή φάση για τους γηπεδούχους. Ο Ντάγκρας γυρνάει στον Πλαβούκο, αυτός μπαίνει μέσα στην περιοχή από αριστερά, πιάνει ένα δυνατό σουτ, ο Πρίφτης αποκρούει και οι αμυντικοί διώχνουν.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τίποτα το αξιόλογο στο ματς, η Αναγέννηση έχει την κυκλοφορία της μπάλας, αλλά χωρίς ουσία. Την άμυνα του προσέχει ο Αχαρναϊκός.
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Αναγέννηση έχει μπει καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο, αλλά βρίσκεται πίσω στο σκορ χάρη σε απίθανη γκέλα του γκολκίπερ των "κιτρινόμαυρων".
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λιγιστός κόσμος στις εξέδρες, λόγω και των άσχημων καιρικών συνθηκών.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κουναλάκης (Ηρακλείου) Βοηθοί: Σαββόγλου, Πλάκας (Δυτ. Αττικής)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιάννης Μάγγος): Πρίφτης, Καραγιάννης, Κισκαμπάνης, Υφαντής, Σμίλτος, Ντεμπελέ, Τσιλούλης, Δημόπουλος, Μπλέντι, Μπιτέλης, Τζέκος.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ (Γιώργος Μαραντάς): Ψύχος, Σταμούλης, Καραντασιάδης, Τσουβαλτσίδης, Σωτηράκος, Αναστασίου, Μεγαλοοικονόμου, Παπατόλιος, Πλαβούκος, Ντάγκρας, Μεζίνι.