Αναφορά Αγώνα: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ | Round 26 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ εν ΤΡΙΚΑΛΑ
0 2

Ημερομηνία Αγώνα: Τετάρτη, 12 Απρίλιος 2017
Ώρα Αγώνα: 16:00 h

94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα, Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Τρίκαλα 0-2.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Αρναρέλλη στο τετ α τετ, απέκρουσε σωτήρια ο Πρίφτης.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.
86Βγήκε Νίκος Γιαννιτσάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αχιλλέας Σαρακατσάνος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Στη θέση του Γιαννιτσάνη μπαίνει ο Σαρακατσάνος.
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Βγαίνει ο Μπαϊκαρά και μπαίνει ο Αρναρέλλης.
83Βγήκε Ντενίζ Μπαϊκαρά (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Αρναρέλλης (MΕΣΟΣ)
78ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σωτήρης Τσιλούλης
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ντιατά από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα κόντραρε σε αμυντικό και πέρασε δίπλα από το αριστερό δοκάρι.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Κουσκουνά, μπλόκαρε ο Πρίφτης.
68Βγήκε Λιούμπομιρ Στεφάνοβιτς (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χαβιέ Μπαλμπόα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Στη θέση του Στεφάνοβιτς μπαίνει ο Μπαλμπόα.
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Τσιλούλης στη θέση του Υφαντή.
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τζέκου, μπλόκαρε ο Αποστολίδης.
66Βγήκε Γιώργος Υφαντής (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Σωτήρης Τσιλούλης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Βρέχει στην Καρδίτσα.
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Μπλέντι, διώχνει με κεφαλιά ο Βέρτζος, η μπάλα φτάνει στον Ντεμπελέ, που με σουτ την στέλνει άουτ.
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ντιατά από το ύψος του πέναλτι, άουτ.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τζέκου από τα αριστερά, η μπάλα περνά άουτ.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στην Καρδίτσα.
45 02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος πρώτου ημιχρόνου, Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Τρίκαλα 0-2.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος.
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Σμίλτου ύστερα από μπαλιά του Δημόπουλου, έδιωξαν οι αμυντικοί.
38ΓΚΟΛΝίκος Κουσκουνάς
38ΔΟΚΑΡΙΝίκος Κουσκουνάς
38ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΝίκος Κουσκουνάς
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον ΑΟΤ. Ο Κουσκουνάς έκανε το σουτ, η μπάλα βρήκε στο δοκάρι και στη συνέχεια στρώθηκε πάλι στον ίδιο, ο οποίος με κεφαλιά έκανε το 0-2.
36Βγήκε Βασίλης Τζάνης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Μπασιρού Ντεμπελέ (MΕΣΟΣ)
36Βγήκε Σάμουελ Ντάνκουα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Σεκούμπα Ντιατά (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
36COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διπλή αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Στη θέση του Ντάνκουα ο Ντιατά και στη θέση του Τζάνη ο Ντεμπελέ.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κουσκουνάς βγήκε στο τετ α τετ, αλλά αντί να πλασάρει προτίμησε να περάσει τον Πρίφτη, έπεσε στο έδαφος και ο διαιτητής έδειξε να συνεχιστεί το παιχνίδι.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι ζητά ο ΑΟΤ για ανατροπή του Στεφάνοβιτς από τον Πρίφτη μέσα στην περιοχή. Ο διαιτητής πήε την φάση πάνω του και έδειξε την κίτρινη στον παίκτη των φιλοξενούμενων για θέατρο.
25ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Λιούμπομιρ Στεφάνοβιτς
25ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ερίντ Πρίφτης
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ντάνκουα, η μπάλα πέρασε άουτ.
19ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Νίκος Κουσκουνάς
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον ΑΟΤ. Κόρνερ του Γκόλια, ο Γιαννιτσάνης πήρε την πρώτη κεφαλιά και στο δεύτερο δοκάρι ο Κουσκουνάς με πλασέ κάνει το 0-1.
19ΓΚΟΛΝίκος Κουσκουνάς
16ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Άγγελος Βέρτζος
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κουσκουνά μετά από πάσα του Στεφάνοβιτς, η μπάλα περνά πάνω από τα δοκάρια.
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Γκόλια, ο Πρίφτης έκανε την έξοδο, αλλά έστειλε την μπάλα πάνω στον Βέρτζο, που ξαφνιάστηκε και την έδιωξε άουτ.
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...«Ριζογιάννη προδότη στην Καρδίτσα θα είσαι πάντα ανεπιθύμητος», γράφει πανό που έχει κρεμαστεί στα κάγκελα του ΔΑΚ.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στον πάγκο των Τρικάλων κάθεται ο Σήφης Μωυσίδης, καθώς ο Περικλής Αμανατίδης είναι τιμωρημένος.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (Περικλής Αμανατίδης): Αποστολίδης, Λαμπάκης, Γκόλιας, Λεάντρο, Βέρτζος, Μουμίν, Ριζογιάννης, Μπαϊκαρά, Κουσκουνάς, Στεφάνοβιτς, Γιαννιτσάνης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου) Βοηθοί: Κεσίσογλου (Πέλλας), Παπαδόπουλος (Κοζάνης)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιάννης Μάγγος): Πρίφτης, Ζδράβος, Τζάνης, Δημόπουλος, Κισκαμπάνης, Σμίλτος, Ντάνκουα, Υφαντής, Τζέκος, Μπιτέλης, Μπλέντι