Αναφορά Αγώνα: ΚΑΛΛΟΝΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | Round 25 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΚΑΛΛΟΝΗ εν ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
1 3

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 09 Απρίλιος 2017
Ώρα Αγώνα: 16:00 h

90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Στη θέση του Ζγκούρη, ο Σκραπάρας.
90Βγήκε Ρόντιον Ζγκούρη (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Βαγγέλης Σκραπάρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
87ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λουτσιάν Μπουρντουζάν
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: 1-3: Ο Μπουρντουζάν βγήκε στην κόντρα και «καθάρισε» το ματς, κάνοντας με σουτ το 3-1.
87ΓΚΟΛΛουτσιάν Μπουρντουζάν
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τεράστια ευκαιρία για τον Αιγινιακό: Ασίστ του Μπουρντουζάν στον Φασίδη, ο τελευταίος δεν κατάφερε σε κενή εστία να στείλει την μπάλα στα δίχτυα. Άουτ η μπάλα.
77Βγήκε Νίκος Ζούρκος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ενέα Γκατσολάρι (MΕΣΟΣ)
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Αντί του Ζούρκου, ο Γκατσολάρι.
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Φασίδη, άουτ.
67Βγήκε Δημήτρης Λίταινας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Σπύρος Αποστόλου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ: Στη θέση του Λίταινα, ο Αποστόλου.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ: Αντί του Σοφιάνη, ο Αγριμάκης.
60Βγήκε Γιώργος Σοφιάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Αγριμάκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Αιγινιακό: Ο Ζγκούρη πλάσαρε και ο Σάββα έδιωξε σωτήρια πάνω στη γραμμή την μπάλα.
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Λαμπράκη, ο Ρεπετσάς έκανε την προβολή, άουτ η μπάλα.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο
45 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει η Καλλονή, που προσπαθεί να ισοφαρίσει.
30Βγήκε Γιάννης Τσολακίδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Φασίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Ο Τσολακίδης βγήκε, ο Φασίδης μπήκε.
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πλασέ του Ζουλιώτη, άουτ.
16ΔΟΚΑΡΙΔημήτρης Λίταινας
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Λίταινας έστειλε την μπάλα στο δοκάρι με σουτ από πλάγια θέση.
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ: Στη θέση του Παπαδόπουλου, ο Μανιάτης.
11Βγήκε Παναγιώτης Παπαδόπουλος (ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ)
 Μπήκε Κώστας Μανιάτης (ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ)
10ΓΚΟΛΔημήτρης Ζουλιώτης
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ: 1-2: Μείωσαν οι γηπεδούχοι με διαγώνιο σουτ του Ζουλιώτη.
10ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Δημήτρης Ζουλιώτης
04ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γιάννης Τσολακίδης
04ΓΚΟΛΓιάννης Τσολακίδης
04COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: 0-2: Ο Τσολακίδης με σουτ σημείωσε το 2-0 για τους φιλοξενούμενους.
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: 0-1: Μετά από λάθος του Παπαδόπουλου, ο Ζγκούρη το εκμεταλλεύθηκε, έβαλε την κόντρα και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.
02ΓΚΟΛΡόντιον Ζγκούρη
02ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ρόντιον Ζγκούρη
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε ο αγώνας
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παναγιώτης Γιαζιτζόγλου
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ρόντιον Ζγκούρη
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Γιάννης Βλάχος): Τόλιος, Παπουτσογιαννόπουλος, Γιαζιτζόγλου, Πασαλίδης, Λιόλιος, Πατράλης, Ζούρκος, Μουκίδης, Τσολακίδης, Ζγκούρη, Μπουρντουζάν.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας) Βοηθοί: Κασσαβέτης (Αιτ/νίας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΛΛΟΝΗ (Δημήτρης Γαβαλάς): Παπαδόπουλος, Σάββα, Ρεπετσάς, Ευαγγελιδάκης, Ζουλιώτης, Γιουκαρής, Λίταινας, Σβόγιτς, Λαμπράκης, Σισέ, Σοφιάνης.