Αναφορά Αγώνα: ΚΑΛΛΟΝΗ - ΑΡΗΣ | Round 21 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 19 Μάρτιος 2017

98ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μανώλης Τζανακάκης
98ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Ζουλιώτης
95ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μπράνα Ίλιτς
95ΓΚΟΛΜπράνα Ίλιτς
95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1! Ο Μπράνα Ίλιτς με σουτ εντός περιοχής λυτρώνει τον Άρη!
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.
88Βγήκε Γιώργος Σοφιάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Λάζαρος Τζελίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλονή. Ο Τζελίδης στη θέση του Σοφιάνη.
84ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Πίτου Γκαρσία
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ίλιτς και Τάτος συνεργάζονται, αλλά ο Παπαδόπουλος παραχωρεί κόρνερ σε σουτ του δεύτερου.
78Βγήκε Άρης Λαμπράκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Σπύρος Αποστόλου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ. Στη θέση του Λαμπράκη ο Αποστόλου.
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πολλές διακοπές στο ματς. Δεν έχει παιχτεί ποδόσφαιρο στο δεύτερο ημίχρονο.
75ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Άρης Λαμπράκης
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Λαμπράκη, ο Διούδης μαζεύει.
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Υπάρχει ένταση πίσω από τον πάγκο του Άρη, με τους οπαδούς να πετούν αντικείμενα.
70Βγήκε Βασίλης Ρόβας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χαράλαμπος Παυλίδης (MΕΣΟΣ)
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ. Στη θέση του Ροβα ο Παυλίδης.
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Τζανακάκη από δεξιά, κεφαλιά του Καπνίδη χωρίς τύχη.
65Βγήκε Μάρκος Ντούνης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Ανάκογλου (MΕΣΟΣ)
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ. Στη θέση του Ντούνη ο Ανάκογλου.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπαλιά του Σοφιάνη στον Λίταινα, σουτ του δεύτερου, με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει ο Διούδης.
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Λαμπράκη, η μπάλα άουτ.
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπαλιά του Ίλιτς για τον Καπνίδη, ο Ρεπετσάς παραχωρεί κόρνερ.
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πάσα του Τάτου στον Ντούνη, αυτός πασάρει στον Ίλιτς, αλλά ο Ευαγγελιδάκης βάζει την κόντρα μέσα στην περιοχή.
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς φάση στο δεύτερο ημίχρονο το ματς.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ωραία ενέργεια του Σισέ που μπήκε στην περιοχή, αλλά σούταρε άουτ.
06COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Ζουλιώτη από δεξιά, ο Διούδης μπλοκάρει.
45 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
45 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο διαιτητής μπερδεύτηκε και έδωσε κίτρινη στον Πίτου. Λίγο αργότερα διόρθωσε και την έδειξε στον Σόουζα.
45 4ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ούγκο Σόουζα
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τζανακάκη, η μπάλα άουτ.
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ για την Καλλονή. Aπό μπαλιά του Λαμπράκη ο Αγριμάκης βγαίνει τετ α τετ με τον Διούδη, αλλά δεν πλασάρει καλά.
42ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μίλαν Σβόγιτς
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Λαμπράκη, ο Τζανακάκης διώχνει σε πλάγιο.
34COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αδύναμο σουτ του Ντούνη από το ύψος της περιοχής.
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ από τον Πίτου, σουτ του Τάτου στην κίνηση, ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Τάτος τροφοδοτεί τον Καπνίδη, όμως αυτός πέσει μέσα στην περιοχή και δεν μπορεί να απειλήσει.
22Βγήκε Μαχαμάνε Σισέ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Αγριμάκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλονή. Στη θέση του Σισέ ο Αγριμάκης.
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Λαμπράκη, ο Διούδης πέφτει στη δεξιά του γωνία και διώχνει.
20ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μαχαμάνε Σισέ
19Βγήκε Κενάν Μπαργκάν (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Καπνίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Στη θέση του τραυματία Μπαργκάν ο Καπνίδης.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπαργκάν έχει τραυματιστεί και δεν μπορεί να συνεχίσει.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Λαμπράκη, ο Διούδης απομακρύνει.
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πριν συμπληρωθεί το πρώτο λεπτό ο Μπαργκάν βγάζει ωραία μπαλιά για τον Ίλιτς, αλλά το σουτ του Σέρβου είναι άστοχο.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Νέτο έμεινε εκτός 18άδας για τον Άρη.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μιχελής (Πειραιά) Βοηθοί: Σπυρόπουλος, Μήταρης (Αν. Αττικής)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΡΗΣ (Νίκος Κωστένογλου): Διούδης, Τζανακάκης, Καράμπελας, Χαριτωνίδης, Σόουζα, Ρόβας, Τάτος, Πίτου, Ντούνης, Μπαργκάν, Ίλιτς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ (Δημήτρης Γαβαλάς): Παπαδόπουλος, Ζουλιώτης, Ρεπετσάς, Σάββα, Ευαγγελιδάκης, Γιουκαρής, Λίταινας, Σβόγιτς, Λαμπράκης, Σισέ, Σοφιάνης.