Αναφορά Αγώνα: ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ | Round 21 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ εν ΒΕΡΟΙΑ
2 4

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 23 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΑΒΑΛΑ 0-1
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ του Νατσιόπουλου, ο Δήμιζας δύσκολα σε κόρνερ
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή - Καβάλα: Αρναούτογλου στη θέση του Λ. Ορφανίδη
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή - Καλαμάτα: Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Τριανταφυλλάκης, στη θέση του ο Πανάγου
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή - Καβάλα: Παπαστεριανός στη θέση του Σκαθαρούδη
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ανεβάζει την πίεσή της η Καλαμάτα με την είσοδο του Φορτουόζο
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή - Καλαμάτα: Ο Φορτουόζο στη θέση του Πετσίτη!
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα σε Οσμάνατζιτς (Καλαμάτα) - Λ. Ορφανίδη (Καβάλα)
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή - Καβάλα: Παπαδόπουλος στη θέση του Καθάριου
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στο Ζαχαρόπουλο
61ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μιχάλης Ζαχαρόπουλος
49ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γιώργος Μαϊδανός
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ: Σέντρα του Ορφανίδη, εντυπωσιακό σουτ του Μαϊδανού και 0-1!
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για την Καβάλα, με την κεφαλιά του Μαρκόπουλου να σταματάει στο δοκάρι (κόρνερ Ορφανίδη)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το β' ημίχρονο
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στην Παραλία: Καλαμάτα - Καβάλα 0-0
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Αλεξόπουλου, κόρνερ η μπάλα
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα ευκαιρία για την Καβάλα, με το σουτ του Γαβριηλίδη να κοντράρει και να περνάει κόρνερ
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Τριποτσέρης σώζει την Καλαμάτα, σε προσπάθεια του Ορφανίδη
34COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απειλεί ο Πετσίτης, αλλά το σουτ που επιχειρεί κοντράρει πάνω στον Ορφανίδη
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Πετσίτης στη θέση του Ιντρίσι, που δεν μπορεί να συνεχίσει λόγω τραυματισμού
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς ευκαιρίες το παιχνίδι
12ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Απόστολος Στίκας
06COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Ιντρίσι, άουτ η μπάλα